Senna Design 2017 Yaz Koleksiyonu

Senna Design 2017 Yaz Koleksiyonu

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Senna Design 2017 yaz koleksiyonu ile “bir yaz günü rüyasını”, dolaplara taşıyor. Rüya dantellerin tutkulu yüzü, fırfırların dinamik tavrı, pırıltılı taşların göz alıcı duruşları kusursuz kesimlerle sunuluyor. Pastel büyüsüne eşlik eden Senna Design 2017 yaz koleksiyonunda, tesettürlü kadınların naif duruşuna uyum sağlayan beyaz, pudra, mavi, turuncu, gri tonları göze çarpıyor. Hayal mi, gerçek mi ayırt etmekte zorlanacağınız tasarımlar romantizmi doruklara taşıyor.

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Rüya Danteller

Güçlü ve zarif tasarımlarıyla tesettürlü kadınlara yeni siluet kazandıran Senna Design, rüya dantelleri gün ışığıyla buluşturdu. Beyaz dantelin saflığına, maviden pembeye tatlı tonlarla katılan ayrıntılar sürreal bir çizgiye uzanıyor. Pastel bir dantel yolculuğuna çıkaran marka, 2017’nin trendi danteli nerede nasıl kullanacağını çok iyi biliyor.

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Payet Şıklığına Spor Takım Ruhu

Kim demiş spor takımlar şık değildir, diye! Kuralları alt üst eden Senna Design, yepyeni koleksiyonunda spor parçalara çokça yer ayırıyor. Eşofman sweat kombinleri ile takım ruhu sunan marka, adı şıklıkla bütünleşen detayları tasarımlara katıyor. Payetin sadece gece şıklığına ve abiyelere yakışacağını düşünenler, Senna’nın payetli spor takımlarını muhakkak görmeli.

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Kaftan ve Ferace Mevsimi

Yazın sıcak günlerinin en serin parçaları kaftan ve feraceler, Senna Design dokunuşla favoriler arasına giriyor. Günlük yaşamın olduğu gibi tatil bavullarının da olmazsa olmazı kaftan ve feraceler, trendlerle buluşarak modernleşiyor. Senna’nın göz alıcı işlemeleri, fırfırlı ayrıntılarıyla gündüzden geceye kolayca geçiş yapacak tasarımlar, dolaplara altın çağını yaşatacak.

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Göz Alıcı Taşlar Romantik Fırfırlar

Senna Design, bir düş bahçesinden kopup gelen tasarımları, göz alıcı taşlar ve romantik fırfırlarla buluşturuyor. Asimetrik kesimlere ayrıntı katan taşlar, sadeliğe entegre olan fırfırlar kat kat volanlar romantik kadınların yeni aşkı oluyor. Zaman zaman nakış çiçekleriyle yeni bir bakış kazanan Senna tasarımları, elbiseden trençkota, tuniklerden gömleklere tüm parçalara trendleri yansıtıyor.

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Anahtar Parçalar

Dolapların anahtar parçalarına 2017 koleksiyonunda da yer veren Senna Design, yazın sıcak günlerinden konforlu şıklığın peşinde. İncecik kumaşları uzun boylarıyla beğeni toplayan trençkotlar, en minimal halleri ışıltılı detaylarıyla ferah elbiseler ve çeşit çeşit tunikler.

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Sanna Kuğusu

Senna Design’ın zarif kuğusu tasarımlarda ikonikleşiyor. 2017 yaz koleksiyonunda daha çok gördüğümüz şirin kuğu, sportif parçalara hareket katarken, farklılık arayanlara selam veriyor.

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Çizgiler Burada

Romantik dünyasına cool çizgileri de katan Senna Design, sezon trendine yeni bir yorum katıyor. Elbiselerde, tuniklerde, trençkotlara karşımıza çıkan desenler, çizgisini asla bozmuyor.

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Gecenin Yıldız Parçaları

En özel gecelere eşlik edecek kusursuz abiye elbiseler tasarlayan Senna Design, göz kamaştıran parçalara 2017 koleksiyonunda yer veriyor. Yüksek modanın trendlerini tesettürlü kadın için yorumlayan marka, kusursuz kesimlerle gece şıklığına damga vuruyor.

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Bol Pantolonlar Takımlandı

Senna Design, sıcak yaz günlerinin en rahat ve yıldızı en yüksek parçası bol pantolonları kendi çizgisiyle yorumluyor. Dantelle tasarlanan şık bol pantolonlar ceketlerle takımlanırken, yaz renkleriyle enerji saçan bol pantolonlar salaş trençkotlarla birlikteliğini ilan ediyor. Bununla beraber floral desenlere ve farklı geometrik desenleri işleyen bol pantolonlar tuniklerle iyi bir ikili.

Senna Desing 2017 Yaz Koleksiyonu

Bonus: Plaj Koleksiyonu

Senna Design, tesettürlü kadınları mutlu eden plaj koleksiyonuyla, tekrar tekrar gönülleri fethediyor. Tesettür mayolar, pareolar markanın zarif çizgisiyle buluşuyor, artık sahillere de şıklık geliyor.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir