Senin Masalsı Davet Elbisen Hangisi?

Senin Masalsı Davet Elbisen Hangisi?

Emilia Wickstead Elbise - Zimmermann Elbise

Yaz bitip sonbahara geçiş yaparken hız kesmeden devam eden davet ve organizasyonların ritmine ayak uyduracak aynı zamanda konfor alanınızı genişletecek stil tüyoları…

Masalsı elbiselerin ve romantik detayların en çok yakıştığı Ağustos ayının son demlerinde ihtiyacımız olan naif tasarımlar, kimi zaman renk ve desenlerle karşımıza çıkarken kimi zamanda oldukça minimalist görünümlere bürünüyor. İşte 2022 yılının masalsı davetlerine ilham kaynağı olacak 2 farklı tesettür davet kombini

Zimmerman Elbise ile Tesettür Davet Kombini

  • Elbise: Zimmerman

Minimal Romantik mi?

Tek parçada şıklık arayanların tercihi elbiseler davetlerin her daim kurtarıcısı. Aynı zamanda çabasız şıklığın da kilit parçası. Davetlerde kendini bir prenses gibi hayal edenlerin imdadına yetişen bu elbiseler, fiyonk ve fırfır detaylarıyla romantik ruhları adeta büyülüyor. Hayal ettiğiniz görünümü desteklemek için ise topuklu sandaletler tercih edebilirsiniz.

Emilia Wickstead Elbise İle Tesettür Davet Kombini

  • Elbise: Emilia Wickstead

Renkli ve Desenli mi?

Renklerin ve desenlerin enerjisini davet kombinlerine yansıtmanın şimdi tam zamanı. Özellikle de Ege denizini çağrıştıran capcanlı mavi tonlarını ve sonbaharla birlikte solmaya yüz tutacak çiçek desenlerini.

Şimdi bu desenli elbiseyi soft tonlarda hanım hanımcık ayakkabı ve çantalarla eşleştirebilir, kombine canlılık katmak için şık takı ve aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir