Senin Kampüse Dönüş Kombinin Hangisi?

Senin Kampüse Dönüş Kombinin Hangisi?

Sweat-Etek Kombinler - Elif Sezer

Eylül ayının gelmesiyle başlayan eğitim öğretim dönemi yanında pek çok heyecanla birlikte her gün okula giderken ne giyeceğiz sorusunu da getiriyor. Üniversitelerin açılması ekim ayını bulsa da editörlerimiz bu soruya şimdiden yanıt veriyor. Çünkü her sene kampüse dönüş adı altında hazırladığımız özel kombinler öğrencilerin gözdesi oluyor. İşte 2023-24 sonbahar kış sezonundan seçtiğimiz ve okul stilinizi belirleyecek tasarımlarla harika kombinler. Peki senin kampüse dönüş kombinin hangisi?

Kapüşonlu Sweatshirt ve Pileli Etek Kombini

adidas Sweatshirt
Mango Etek
Mango Şal
Fudela Çanta
Mango Spor Ayakkabı

Kampüsün Hanım Hanımcık Cool Kızına Sweat-Etek İkilisi

Okula dönüşün as parçalarından sweatshirt, 2023 sonbaharında pantolonlardan ziyade eteklerle bir araya gelerek hanım hanımcık cool stile göz kırpıyor. Peki özellikle genç kombinlere yakışan bu ikiliyi giyinmek için üniversitelerin açılmasını kimler özlemle bekliyor? Geniş pileli etek üstüne kapüşonlu sweat stilini en ikonik şekilde yansıtmanın yolu; siyah şal, gri sırt çantası ve ton sür ton uyum için beyaz eskitilmiş görünümlü spor ayakkabıyla oluyor. İşte gençlerin hayal dünyasından geçen ilk kampüs kombini hazır.

Desenli Sweatshirt ve Lacivert Etek Kombini

Merrell Sweatshirt
Mango Etek
Mango Şal
Mango Çanta
Mango Ayakkabı

Farklı Görünümlerde Sweatshirtle Kampüsü Renklendir

Listenin başlarında yer alan trend parçalardan biri de sweatshitler, kimi zaman yazı baskıları kimi zaman cool çizgilerle karşımıza çıksa da bu sezon batik desenlerle tasarlanan kısa formlu modeller eteklerle harika bir işbirliği içine giriyor. Sen de sezonda öne çıkan toka kapamalı kadife babetler, siyah çanta ve ekru şal ile desenli sweatshirti kombinle. Okulun havasına en çok yakışacak sweatle kampüsü renklendir.
Siyah Sweatshirt ve Triko Etek Kombini

Timberland Sweatshirt
Mango Etek
Mango Gömlek
Mango Şal
Mango Güneş Gözlüğü
Fudela Çanta
Tommy Hilfiger Spor Ayakkabı

Kampüste Kat Kat Giyinmeyi Sevenlere: Gömlek – Sweat Birlikteliği

Havaların serinlemeye başlamasıyla birlikte okul stilinizi belirleyecek bir başka tasarımda gömlek ve sweatshirt ikilisi. Yazı baskı detayının şıklık kattığı sweatshirt ile beyaz kısa gömleklere eşlik edecek triko etekler bu okul sezonunda öğrencilerin favorisi olmaya aday. Okulda konforu üst seviyeye çıkaracak spor ayakkabılar, eşyalarınızı toparlayacak bir sırt çantası, retro güneş gözlüğü ve ekru şal da bu kombini tamamlayacak diğer parçalar oluyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir