Seni Seviyorum Dedirtmenin 5 Adımı

Seni Seviyorum Dedirtmenin 5 Adımı

Seni Seviyorum Dedirtmenin 5 Adımı

Bir şeylere ihtiyaç duyduğunuzda gücünüzü açığa çıkarıyorsunuz. Gerçek şu ki aslında onun seni seviyorum demesine ihtiyacınız yok. Elbette ki erkeğin seni seviyorum demesini bekleyebilirsiniz ama söylemezse de bu hayatınızda çok şeyi değiştirmemeli… Sadece bedeniniz kimyasal bir büyünün tesiri altındadır. Hele de ilişki çok çabuk ilerlediyse kalbiniz ve beyniniz bedeninizin yarattığı fiziksel bağlılığa ayak uydurarak durumu eşitlemek ister.

Onun “Seni seviyorum” demesine ihtiyaç duymak yerine, kendi kendinize şöyle düşünün: Ben sevilmeye değerim. Beni seviyorsa hazır hissettiği an bunu söyleyecektir. Eğer sevmiyorsa bu durumla başa çıkabilecek bir çözüm bulabilecek gücüm var.

Ancak “seni seviyorum” dememek için gerçekten kendinizi tutamıyorsanız, onu seni seviyorum ile köşeye sıkıştırmak yerine bir yorum yaparak, bir gözleminizi sunarak durumu yumuşatabilirsiniz.

Şimdi gelin “Seni Seviyorum” demesini nasıl sağlarsınız 5 adımda inceleyelim;

1 – Talep Etmeyin

Onun kalbine söz geçirmenin yolu anladığı dilden konuşmaktan geçer. ilk “seni seviyorum”u siz söylediğiniz de, sizi öyle gelmese de o bunu ona emrettiğiniz veya Ondan bir şeyler talep ettiğiniz şeklinde algılayacaktır.Sizin bu girişiminiz ondan aynı şekilde yanıt beklediğinizi düşünmesine yol açacaktır. En önemlisi de sizin istediğiniz cevap gelmediğinde ağlama, küsme, kavga gibi tepkilerinde geleceğini biliyor.

Çaresizce “seni seviyorum” duymak için yanım tutuşan muhtaç kadın olduğunuzu düşünmemesi için kendinizi başka şeylerle meşgul edin. Sizin için yapmış olduğu tüm iyi davranışları ödüllendirin. İlle de o iki kelimeyi duymanız gerektiğini ona hissettirmeyin. Dürüst olalım; o söylemeden “seni seviyorum” demeniz muhtaçlık belirtisidir. Muhtaçlık çekiciliğin en büyük düşmanıdır.

Seni Seviyorum Dedirtmenin 5 Adımı

2- Kendini Güvende Hissetmesini Sağlayın

Ona ne zaman kızgın ve kırgın olursanız olun sakın duruşunuzu bozmayın. Eğer sizinle aynı şeyleri hissetmesi için ona söylenir ya da onu tehdit ederseniz kendisini baskı altında hissedecek ve bir anda kendinizi düşman olarak derin bir Ah bulmanıza yol açacağı için ilişkileri hiç bir faydası dokunmayan ‘savaş ya da kaç’ tepkisini verecektir. Bu arada bu durum kendisini güvende hissetmesini engeller.

İlişki yaşadığınız eşiniz ya da sevgiliniz size “Seni seviyorum” dediğinde bunun bir sonraki aşamaya geçmeye, size ait ve sadık olmaya istekli olduğunun kendince göstergesidir. Kendisine yeterince güvende ve iyi hissetmediği, sevindiğini düşünmediği takdirde gardını düşürmesi ve sizin tarafınızdan reddedilme riskini göze alması asla mümkün değildir. Bu yüzden siz onun aşkını hissedin ve sevginizi siz onu o iki kelime söylemeye yönetmeyi düşünmeden evvel ona gösterin. Ben buna “senin yanında iyi hissetmesini sağla” diyorum, seni kaybetmek onda bir boşluk oluşturabilirsin ki senden vazgeçmeyi aklına getirmesin.

Seni Seviyorum Dedirtmenin 5 Adımı

3- Size Dair Olumlu İzlenimlerini Güçlendirin

En iyi halinizi eşinize ya da sevginizi göstermek için bu basit oyunu deneyin; onun telefonlarına her cevap verdiğinizde yüzünüzde kocaman bir gülümseme olsun, bunu yaptığınızda eşiniz ya da sevgiliniz sizin sıcaklığımızı ve seveceğinizi hissedecek ve sizinle iletişimi olumlu ve mutlu hislerle ilişkilendirecektir. Ondan haber almaktan ne kadar mutlu olduğunu fark etmesi için telefonlarını heyecanlı bir şekilde açabilirsin. Her konuşmanızda ya da birlikte vakit geçirdiğinizde onda sıcak ve yumuşak bir dokunuş etkisi yaratacaksınız. Kuşkusuz bir erkeği bir şey yapmaya sevk etmek için ona ilham vermenizin en iyi yönlerinden biri bu durumdur. Aslında öyleymiş gibi davranmanız bir anda ruh halinizi değiştirmenize yardımcı olur. Gülümsediğinizde bedeninizde ruh haliniz de değiştirebilecek “mutluluk” kimyasalları salgılanır. En berbat günde bile gülebileceğiniz bir şeyler bulun; bakın görün kendinizi yeniden iyi hissetmeye başlayacaksınız. Peki neden? Çünkü insan beyni aynı anda sadece bir düşünceye odaklanabilir. Bu yüzden belki siz de kendi düşüncenizi iyileştirebilirsiniz. İşte size her iki tarafında kazandığı bir durum daha… Unutmayın biz sadece Sevgilimizle, eşimizle, sevdiklerimizle konuşarak diyalog kurmayız. Aynı zamanda hissettiğimiz ruh hali, gönderdiğimiz enerji ile de iletişim kurarız ve iyi bir enerji, yüksek bir enerji her zaman size artı olarak geri dönecektir.

Seni Seviyorum Dedirtmenin 5 Adımı

4- Konudan Uzaklaşın

Bazen yapılacak en doğru şey bulunduğunuz ortamdan . Mesafe erkeğin kalbini sevgiyle dolduracağı için harika sonuçlar oluşturabilir. Her zaman elinin altında olup, onun hayatını kolaylaştırdığınızda peşinizden koşmak zorunda kalmayacak ve sizin ona ait olduğunuzu iddia etmek için uğrunuzda mücadele etmek zorunda hissetmeyecektir. Eğer erkeğinizin seni seviyorum demekten Fersah fersah uzak olduğunu düşünüyorsanız kendinizi konudan, yaşadığınız şehirden, onun yanından bir süreliğine uzaklaştırın. Tabii bunu ilişkiyi manipüle ederek yapın demiyorum. Kendinize altın tepside sunmanız bir erkeği size aşkını ilan etmeye sevk etmede yapabileceğiniz en kötü şeydir. Unutmayın bir sonraki aşamaya geçtiğinde ödüllendirilebileceğini düşündüğü zaman “seni seviyorum” demeye daha yakındır. Eğer her gün ödüllendiriliyorsa, sizi sevdiğini söylemek için sıfır motivasyon hisseder. Sizden alacağını zaten aldığını düşünerek sizin için bu kadarının yeterli olduğunu hissedecektir.

Hayatınızın merkezine her zaman erkeğinizi koymayın, dişi enerjisini aktive eden bir kadın; yeterince sevgi, tutku, cömertlik görmediğini hissettiğinde bir erkekten uzaklaşması gerektiğini bilir. İlla şehir dışına çıkmanız, evi terk etmeniz gerekmiyor. 3-5 gün boyunca onu aramayın, mesaj atmayın, eposta göndermeyin. O sizi aramadıkça ve size telefonla ulaşmadıkça müsait değilsinizdir. Dışarı çıkın. Biraz dağıtın. Yani kısaca şu ki evde oturup onu düşünerek saatlerinizi harcamayın. Bu açıdan bakıldığında erkekler bir kadının ne durumda olduğunu hisseder, içgüdüsel olarak bir şeylerin değiştiğini bilirler ve sizi seviyor, ellerini tutmak istiyorlarsa bir şeyler yapmaları gerektiğini fark ederler. Eğer onunla birlikte yaşıyorsanız size evden uzaklaştıracak bir aktivite bulunun. Bu güzel bir sergi açılışı olabilir ya da yeni bir hobi edinebilirsiniz. Rutininizi kırın ve eğer yapabiliyorsanız şehir dışına çıkın her ikinize de yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Kendinizi kasmayın dışarı çıkmanız ilginizi devam etmesi için eski rutinin yetmediğini ona gösterecektir. Onu hissettirmeden olaya dahil edin ve seyahatiniz boyunca telefonunuzun çoğunlukla kapalı olacağını ve onu birkaç gün sonra görebileceğinizi açıklayın ve tabii onu görmeyi iple çektiğinizi eklemeyi unutmayın böylece bir anda başkasıyla evlenmeye karar vermeyecek ya da savunmaya geçmeyecektir.

Seni Seviyorum Dedirtmenin 5 Adımı

5- Susun ve Sabretmeyi Öğrenin

Erkeklerden bir şey istedikten sonra hemen yapmasını bekleyemezsiniz. Dişi bir kadın istediğini ihtiyaç dili ile belli eder. Ve sonra 1-2-3 tıp oyunu oynar, yani susar.Böyle olunca ürkek ve çekingen olmuyorsunuz. Kendinizi ifade edebileceğinizi ve söyleyecek çok şeyimiz olduğunu erkeler bilir ama o binlerce kelimenizi kız arkadaşlarınızla kahve içtiğiniz öğleden sonraya saklayın. Niçin mi? Çünkü konuşmayı kestiğiniz anda erkeğin problem çözme becerisi katlanarak artıyor, pek çoğunuzun doğasında sabretmek yok, böyle bir alışkanlığımız da yok. Bu yüzden sabretmeyi öğrenmeliyiz, bazen istediğimiz cevabı alabilmek için beklememiz gerekir ve bunu başardığınız da erkekler sadece durumu geçiştirmek veya sessizliği sağlamak için değil kalpten size istediğinizi vermek için orada olacaklardır.

Yaşam ve İlişki Koçluğu Hizmetleri üzerine ayrıntılı bilgi almak için www.interaktifdanismanlik.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar kapatıldı.