Seni En İyi Anlatan Ev Stili Hangisi?

Seni En İyi Anlatan Ev Stili Hangisi?

Tesettür Ev Stili

Şu sıralar herkes gibi birbirimize olan güvenimizi, sevgimizi pekiştirmek; yaşı ileri olanlar ve rahatsızlığı olan insanlara karşı sorumluluğumuz olduğu için “evdeyiz”.

Evini sevenler, evde kalmaktan hoşlananlar için bu durum çok da zor olamasa gerek. Bol bol kitap okumak, film izlemek, dinlenmek, kendi içimize dönmek için şu dönem büyük fırsat. Evde kalmaktan çok da hoşlanmayanlar ise belki de kendi içlerinde hiç fark etmedikleri bir yönü keşfetme şansı yakalayacaklar.

Yesiltopuklar.com ‘un en yeni stil iksiri “Mood”una Göre Kombin” önerileri ile şimdi de “evdeki ruh halinize” kulak veren ve bununla da kalmayıp bulunduğunuz ruh halini yükselterek ev içindeki günlük enerjinizi de arttıran stil ve kombin önerilerini hemen keşfedin!

Şimdi zamansızlıktan ertelediğiniz şeyleri yapmanın, hiç aklımızda olmayanları ise aklımıza sokmanın tam zamanı! Karamsarlıktan uzaklaş ve “mood”u yükselt! İşte ev içindeki günlük enerjinizi de arttıracak stil önerileri.

Kitap Okumak

Kitaplığın Önünde Kamp Kurarken Ben

Belki de kaç zamandır kitaplığın önüne geçip o heyecanla satın aldığınız kitap(lara) vakit ayıramadınız. Ya da daha önce keyifle okuduğunuz ve özlediğiniz satırları tekrar tekrar okumak için fırsat bulamadınız ama şimdi bunun için bolca vaktiniz var. Kitaplığınız ve zor bulunan zaman kavramı hali hazırda elinizdeyse ama yine de bir motivasyon eksikliğim var diyorsanız bir üzerinizdeki o pijamaları çıkarıp başka birşeyler giyerek renklerin ve stilinizin gücünden yararlanın.

Evde Nasıl Giyinmeli

Üst: Mango – Satın Al

İhtiyacınız olan tüm malzemeleri yanınıza almakla işe başlayabilirsiniz. Sıcak bir içecek, bir süre sonra hareketsiz kalacağınız için üşüme ihtimalinize karşı şal, okuduklarınızı not alıp ufkunuzu genişletmek için ve belki daha sonra araştırma yapmak için notlar alabileceğiniz bir defter vs. Hadi şimdi mood’unuzu yükseltecek parçaları bir araya getirin ve satırların arasında kendinizi dinleyin.

Balkon Bahçeciliği

Balkon Bahçeciliği Yaparken Ben

Evde durmak zorunda olmak yeşile, toprağa ve şimdilerde içimizde uyanan bahara sırtımızı dönüyor olmak değil. Uzmanlar temiz havaya çıkmayı sıkça öneriyor. Ama yine de topluluğa karışma riski görüyor ve evde kalmayı tercih ediyorsanız balkonunuzda yeşil alanlar oluşturarak toprağa dokunabilirsiniz.

Bahçe Stili

Tulum: Mango – Satın Al

Balkonda ya da terasta nasıl sebze yetiştirilir bilmiyorum diyenler için Kendi Sebze Bahçenizi Oluşturun konumuza hemen göz atabilir. Dalından çıtır çıtır biberler, mis kokulu salatalıklar ve domatesler yetiştirirken mood’unuzu yükseltecek stil ip uçları ise şimdi seninle!

Bahçecilikle uğraşmanın ilk kuralı eldivenlerden geçer. Özellikle acemi bahçıvanların herhangi bir sorunla karşılaşmaması ise bahçe eldiveni kullanmasını öneriyoruz. Rahat kıyafetler ise olmazsa olmazı. Ama iyi seçim tek parçada bütünlük ve konfor sağlayan tulumlar olacaktır.

Evden Çalışmak

Home-Office Çalışırken Ben

Bu süreçte işini evinden idare edebilenler bir nebze olsun şanslı. Evden çalışmanın dezavantajı ise işlere konsantre olamamak. Bunun için resmi olmasa da giyiminize çeki düzen vererek ve evinizin bir köşesini ofis konforuna dönüştürerek işe başlayabilirsiniz.

Kot Tesettür Kombin

Gömlek: Mango – Satın Al

Unutma!

Hepsinden önemlisi şu ki, tüm dünyayı etkisi altına alan bu zor günlerde bol bol ellerini sabun ile yıkamayı, kolonya ile dezenfekte etmeyi, bol su içmeyi, dengeli ve düzenli beslenme ile güne başlayarak tüm gün vitamin yönünden zengin gıdalara yönelmeyi ve son olarak bu olay her ne kadar can sıkıcı olsada stres yapmadan ve korku havuzuna düşmeden ev içinde kendine zaman ayırmayı unutma!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir