Sena Sever’in Londra Kombinlerinden Rümeysa Yağcı’nın ‘Mavi’ Reklamlarına Haftanın Moda Haberleri

Sena Sever’in Londra Kombinlerinden Rümeysa Yağcı’nın ‘Mavi’ Reklamlarına Haftanın Moda Haberleri

Sena Sever Londra Kombinleri

Tesettürlü kadınların radarındaki influencer‘lar, giydikleri kadar gittikleri yerler ve katıldıkları projelerle de takipçilerinin ilgisini çekiyorlar. Gelin son zamanların çok konuşulanlarına kısaca göz atalım.

Sena Sever’den Londra Selamı

Influencer’ın en dinamik isimlerinden Sena Sever‘in, dil eğitimi için İngiltere’ye taşınması haftanın en çok konuşulan haberlerinden biri. Taşınma süreci, tuttuğu ev, okulu ve yeni arkadaşları merak edilen ismin Londra sokaklarından attığı karelerle öne çıktı. Stili ile dinamik öğrenci stiline ışık tutarken, yurtdışında karşılaştığı sorunlarla da gündemde.

Rümeysa Yağcı ve Serenay Sarıkaya Mavi Jean Reklamları

Rümeysa Yağcı ‘Mavi’ Reklamlarında

Mavi‘nin reklamlarında tanıdık bir isim görüyoruz. İnstagram’ın keyifli isimlerinden Rümeysa Yağcı, markanın yeni sezon çekimlerinde yer aldı. Serenay Sarıkaya‘nın da olduğu çekimlerde Rümeysa Yağcı, neredeyse yok makyajıyla takipçilerinden alkış toplarken bir konuda eleştiriden kaçamadı. Gülümseyen yüzüyle like’ları toplayan karelerin neredeyse hepsinde şapka olması tepki topladı.

Şüheda Türkoğlu'nun Hamile Giyim Kombinleri

Şüheda Türkoğlu’nun En Tatlı Hamilelik Kareleri

İnstagram’ın belki de en sempatik isimlerinden  Şüheda Türkoğlu Hatun, bir reels videosuyla hamileliğini duyurdu. Ardından gelen fotoğraflarıyla like’ları toplayan influencer, sempatik görünümleriyle takipçilerinden tebrik topladı. Aynı zamanda hamilelere stil anlamında da ilham olan fenomen isim, ünlülerden alışık olduğumuz hamile katalog karelerini de paylaşmayı ihmal etmiyor.

Beblue Takım- Bihter Koç ve Hilal Atalay Abiye Tulum - Feyza Hakyemez

Fenomenlerden Davet Stilleri

İnfluencer’ların davet stilleri de geçtiğimiz haftanın en çok ilgi gören paylaşımları arasındaydı.

Hilal Atalay tasarımlı tulumu ile çok beğenilen Feyza Hakyemez Başar, Palmen Prive elbisesiyle zarif görünen Ahsen, simsiyah Beblue takımıyla fazlasıyla cool görünen Bihter Koç son zamanların en iyi davet kombinleri ile dikkati çekiyor.

Aybüke Nur Demirci - Lc Waikiki 'Bizim İnfluencer'ımız Sensin' Projesi

Lc Waikiki’den ‘İnfluencer’ Projesi

Lc Waikiki, ‘Bizim İnfluencer’ımız Sensin’ projesi başlattı. Marka, 500 takipçi üzeri hesaplardan kendi ürünleriyle kombin yapılmasını ve bunların link verilerek paylaşılmasını istiyor. Satış oluştukça da hediye çeki kazandırıyor. Kampanyayı duyuran Aybüke Nur Demirci Özkul da detayları reel videosunda anlatıyor.

Ervanur Yılmaz - Rimel Aşkına Hilal - Abdülmecid Köşkü

Hem İnfluencer Ol Hem Sanata Katıl

Sonbaharın gelmesiyle şehrin dört bir yanı kültür sanat etkinleriyle kaynıyor. İstanbul’un en güzel köşkleri, en güzel köşeleri İnstagram karelerini süslüyor. Beyoğlu Kültür Yolu‘ndan; İstanbul Bienali‘ne kadar pek çok organizasyon İnfluencer’ların da radarında. En güzel kombinleri giyip etkinlikleri gezip like’ı bol fotoğraflar yakalama zamanını kaçırma. Bunun için en güzel rotalardan biri Abdülmecid Efendi Köşkü.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir