Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Sena Sever Stilinden İlhamla 4 Kombin Önerisi

Sena Sever Stilinden İlhamla 4 Kombin Önerisi

Sena Sever Kıyafet Modelleri ve Stili

İnstagramın fenomen isimlerinden Sena Sever‘in / stili merceğimiz altında!

Geçtiğimiz günlerde paylaşımlarını ilgiyle takip ettiğimiz Merve Hifa Çağlar Stilinden İlhamla Gençlere Özel 6 Kombin Önerisi paylaşmıştık. Şimdi ise her paylaşımıyla gönülleri fetheden Sena Sever (@senaseveer) stilini mercek altına alıyoruz.

Sena Sever Tesettür Kombinleri 2016

İşte gündüzden geceye her an için ilham olabilecek kombinler hazırlayan  Sena Sever’in stilinden ilhamla 4 tesettür kombin önerisi…

Sena Sever Kıyafet Modelleri ve Stili

Sonbahar Trençkotsuz Olmaz

Sonbaharın kurtarıcı parçaları trençkot, kap ve ceketleri Sena Sever’in kombinlerinde sıklıkla görüyoruz. Sonbaharın sıcak renklerini kullanmayı tercih eden fenomen isim, turuncu, kahve tonlarıyla beraber siyahı kombinliyor. Sezon modasına uyum sağlayacak bu renklerle siz de güçlü kombinlere adım atabilirsiniz. Babet ya da bootielerle kombinleyeceğiniz ceket, trençkot ve kaplarınız stilinizi yüksek mertebe cool görünüme ulaştıracak.

Sena Sever Tesettür Kombinleri 2016

Günlük Şıklığın Vazgeçilmez Parçaları

Sena Sever’in günlük stilinde ilk dikkati çeken hem rahat hem şık tasarımlar oluyor. Düz kesim eteklerle beraber kombinlediği kimi zaman gömlekler kimi zaman bluzlar, detaylarıyla gücünü ortaya koyuyor. Sizler de ister ofis stilinde ister günlük hayatta düz kesim eteklerinizi şık bluzlarla ve babetlerle bir araya getirerek konforlu gösterişi ortaya koyun. Bu şıklığı sağlamadaki en önemli etken renk uyumuna ise özen gösterin.

Sena Sever Kıyafet Modelleri ve Stili

Sportif Stilde Üst Seviye Konfor

Sena Sever‘in yüksek konforu yansıttığı sportif stilleri yüz binler tarafından beğeniliyor. Özellikle yeni jenerasyonun ilgi odağı olan bu kombinler, gördüğü ilgiyi hak ediyor. Salaş bol pantolon ve bluz takımları, sezonun trend alarmı veren sweatshirtleri ve hepsiyle beraber kullanılan sneakerlar ilham kaynağınız olmalı. Sonbaharın serin günlerinde sneakerlardan görünen çorap akımını da yansıtan Sena Sever’in bu stylingini denemeye değer.

Sena Sever Tesettür Kombinleri 2016

Davet Şıklığına Minimalist Yorum

Özel günler ve davetler için de ilhamınız olacak Sena Sever, minimalist şıklığını hiçbir zaman kaybetmiyor. Kloş etekler, şık elbiseler ve şık ceketler özel günlerde kullandığı parçalardan. Renkleri oldukça sade kullanan Sever, zarif stilettolarıyla da görünümündeki zarifliği vurguluyor. Hiçbir zaman gösterişe girişmeyen fenomen, davet şıklığındaki minimalist yorumları siz de hayatınıza entegre edin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sena Sever Tesettür Kombinleri 2016

Kombin: Zara

1 Yorum Bulunuyor

  • Ayşe
    2018-01-28 | Permalink |

    Süper kombinler çok beğendim ama fiyatını bulamadım nasıl sipariş vericez

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *