Seksenler Dizisinde Çağatay’ın Evlilik Çıkmazı!

Seksenler Dizisinde Çağatay’ın Evlilik Çıkmazı!

Seksenler Dizisinde Çağatay’ın Evlilik Çıkmazı!

TRT 1’in efsaneleşen dizisi Seksenler 204. bölümü ile ekranlara geliyor.

Başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, İlker Ayrık, Şoray Uzun, Yasemin Çonka ve Ayşe Tolga’nın yer aldığı TRT 1’in sevilen dizisi Seksenler, 3 Aralık Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

Çağatay, Funda’ya evlenmek istediğini söyleyince, Funda bu haberi ailesi ile paylaşmış, Funda’nın babası da Çağatay’ı görmek için Çınaraltı Mahallesine gelmiştir. Ancak Funda’nın babası ile Çağatay’ın ilk karşılaşması pek de hoş olmayınca, Funda’nın ailesi, bu evliliğe karşı çıkar. Bu haber, evlenmekten vazgeçen Çağatay’ın hoşuna gitse de, devreye Fehmi girince ortalık karışır. Yaşananlardan habersiz olan Fehmi, Funda’yı istemeye gitmek için başta Çağatay olmak üzere herkesi sıkıştırmaktadır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, Çağatay Funda ile evlenmek istemediğini Şahin’e söylerken, Funda ve Funda’nın babası duyunca işler içinden çıkılamaz bir hal alır.

Seksenler Dizisinde Çağatay’ın Evlilik Çıkmazı!

Öte yandan uzun süredir baş başa vakit geçiremeyen Ahmet ve Gülden, kızları Aslı’yı Rukiye ve Fehmi’ye bırakıp karı koca gezmek isterler. Eve torunun geleceğini öğrenen Rukiye ve Fehmi büyük bir sevinç yaşar. Torun gelecek diye evde hazırlıklar yapılır, adeta bir bayram havası yaşanır.

Senaryosunu Murat Aras ve Birol Güven’in kaleme aldığı, Bora Tekay’ın yönetmenliğini üstlendiği ve MinT Yapım tarafından hazırlanan Seksenler, 3 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir