Şehirli Kadının Vazgeçilmezi Olan Yalın Parçalar

Şehirli Kadının Vazgeçilmezi Olan Yalın Parçalar

Elif Eser İkili Takım ve Ferace Modelleri

Moda dünyasındaki yıldız görünümlerde öne çıkan yalın parçalar, şehirli kadının silüetine yeni bir boyut kazandırıyor. Doğal, dingin, dengeli ve şık bu stillerin, karakteristik gücü oldukça yüksek. Siz de koşturmacalı haftalarda kusursuz kombinler yakalamak için incelikleri bizimle keşfedin. İşte şehirli kadının vazgeçilmezi olan yalın parçalar…

İnşirah Beyaz Kap ve Bol Pantolon Modelleri

Akışkan, Dökümlü ve Beyaz Parçalar

Şehirli kadının yalın görünümlerinde ‘beyaz parçalar’ birinci sırada. Sadeliğin, saflığın sembolü olan bu rengin doğal tavrı dengeli bir kombin yapmak için en ideal tercih. Ancak sadece beyaz olması da yetmez. Akışkan dokularla tasarlanan beyaz parçalar mutlaka dökümlü kesimlere sahip olmalı. Son zamanların en elegan görünümlerindeyse baştan aşağı beyazlar göze çarpıyor. Beyaz bir elbise, maksi boy beyaz bir kap ve hatta beyaz ayakkabılar ile şallar

Esra Keskin Demir Avşa Ceket Modelleri

  • Sarı Ceket – Esra Keskin Demir: Satın Al
  • Çağla Ceket – Esra Keskin Demir: Satın Al

İpek ya da Keten Dokulu Ceketler

Şehirli kadının dünyasına yolculuk yapan organik dokular, dingin bir silüet için birebir. Keten ya da ipek dokulu ceketlerse sokakların en havalı görünümlerinin eşlikçisi. Mesai saatlerine, toplantılara, günün her anında koşturmacaya elverişli olan ceketlerden bir tane bile dolaplara yetmiyor .

Refka Siyah Bol Elbise Modelleri

Konfor Alanı Geniş Elbiseler

Bol ve dökümlü silüetler şehir hayatına çok ama çok yakışıyor. Son yıllarda modanın da kıskacında olan bu görünümler, tesettürlü kadına konfor alanı sunuyor. XL, big size gibi isimlerle tabir edilen ve vücutla teması kesen genişlikteki parçalar, bele dolanan kemerlerle şekil kazanıyor.

Benin Kot Elbise Modelleri

Denimin Şık Hali

Tesettürlü kadının şehir yaşantısına konforlu bir bakış açısı getiren denim parçalar, şık görünümleriyle kombinlere entegre ediliyor. Denim tulumların, jilelerin bu cool havayı yansıtmadaysa üzerine yok.

Esra Keskin Demir Camel Past Trençkot Modeli

  • Camel Trençkot – Esra Keskin Demir: Satın Al
  • Taş Trençkot – Esra Keskin Demir: Satın Al

Parizyen Stillere Yönelen Trençkotlar

Parizyen stiller, şehirli kadının görünümlerinde en ön sırada yer alıyor. Rahat parçalar, özensiz gibi görünen özenli kombinler, havalı tasarımlar ve oldukça dingin bir silüet. Bu tavrı sağlayan anahtar parçaysa hiç şüphesiz trençkotlar. Uzun boylarıyla, bele dolanan kuşaklarıyla yardıma koşan tasarımlar, camel, lacivert ve siyah gibi renklerle şehre uyum sağlıyor .

Selma Sarı Design Sİyah Tulum ve Elbise Modelleri

  • Siyah Elbise – Selma Sarı Design: Satın Al
  • Siyah Tulum – Selma Sarı Design: Satın Al

Siyah Parçaların Çekim Gücü

Yenilenen güzellik kodlarında, ne değişirse değişsin, siyahın yeri hep zirvede. Şehirli kadının vazgeçilmezi olan bu gizemli siyahlar, en kusursuz tasarımlarla şıklığın formülünü veriyor. A kesim siyah bir elbise, siyah bir kalem etek ya da simsiyah bir tulum… Baştan aşağı siyaha bürünerecek yansıtacağınız tarzınızla cool’luk dozunu maksimum seviyeye çıkaracaksınız.

Brokar ve Puantiye Desen Pilikaşe Etek Modelleri

  • Puantiyeli Etek – Selvi Çetin: Satın Al

Havalı Pilikaşe, Evaze Etekler

Tesettürlü kadının günlük yaşantısında vazgeçilmez bir konuma sahip etekler, şehirli hayatına en modernize edilmiş duruşlarıyla hükmediyor. Pilikaşe modeller, evaze etekler hem mesai saatlerinin hem de şık bir akşam yemeğinin vazgeçilmez unsuru oluyor. Brokar desenlerle lüks şık, puantiyelerle retro şık, çizgilerle cool şık olmayı başaran eteklerle günün her anına geçiş yapmanın keyfini çıkarın.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir