Şehirde Stil Sahibi Adımlar

Şehirde Stil Sahibi Adımlar

2015 Tesettür Giyim Kombinleri

Soğuyan Havalarda Nasıl Giyinmeli?

Şehirde soğuk havaların etkisi altında kaldığımız şu günlerde herkesin aklında aynı soru! Sabah soğuk, öğle nispeten daha sıcak ve yine akşam soğuyan havalarda nasıl giyinmeli? Doğru parçaları dolabınızda bulundurduğunuz sürece bu sorunun yanıtı oldukça basit. Ne kalın bir kabana ihtiyacınız var ne de ince bir yeleğe… Tek ihtiyacınız olan mevsimlik bir “kap” ya da “pardesü“.

Şimdi kendimizi iş sonrası sonbahar renkleriyle içimizi ısıtan bir kombin ile hayal ettik… Seçtiğimiz stil parçalar şehre ayak uydurdu, renkler ise sonbahara uyum sağladı. Gelin şimdi şehir yaşamına ayak uyduracak kombin önerilerimize birlikte göz atalım.

2015 Tesettür Giyim Kombinleri

Şehrin Ritmine 3 Adımda Ayak Uydurun

Kalabalık caddelerde, hızlı akıp giden zamana, şehrin yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen ve oldukça aktif bir yaşamın içinde olan şehir insanı için stil görünmek oldukça önemli. Tabii bunun yanında rahat parçalardan oluşan kombinler hazırlayabilmek de gerekli.

Üç adımda stil görünmek için yapmanız gereken en doğru adım stil sahibi bir dış giyim seçmek. Bu dış giyim öylesine bir parça olmalı ki; hem renk hem kesimi ile sizi en doğru şekilde yansıtsın. İşte biz de bu kriterlere sahip bir kap seçtik. Seçtiğimiz bu lacivert kapı sonbahar ve kış mevsiminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koyu tonlarda seçtiğimiz kapı canlı pembe tonunda bir şal ile tamamlıyor ve kontrast bir stil ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Son olarak yine lacivert rengine vurgu yaparak çanta ve ayakkabıları da o tonda seçiyoruz. İşte üç adımda stil görünmek bu kadar kolay.

2015 Tesettür Giyim Kombinleri

Siyah ve Bordonun Büyüleyici Birlikteliği

İkinci kombin önerimizde sizleri moda geçit törenine davet ediyoruz. Çünkü tepeden tırnağa rahat, şık, modern bir kombin sizler için hazır!

Kadifenin, siyah ve bordo renklerinin rekabeti arasında enerjisi yüksek bir kombin oluşturduk sizler için. Siyah ve bordonun hakimiyet gösterdiği ve şu sıralar caddelerde en çok karşılaştığımız kombinlerden. Siyahın vazgeçilmezliğinden ve bordonun büyüsünden etkilenerek hazırladığımız bu kombinle şehrin en stil sahibi adımını sizin atacağınızdan eminiz.

2015 Tesettür Giyim Kombinleri

Trençkotlar Baş Rolde!

Pastel tonlarında bir kap ile şehirde dolaşamayacağınız cadde, uğrayamayacağınız cafe ya da üst düzey bir toplantı yok! Çünkü bu kap her mekana ve her hava şartına uyum sağlayacak stilde.

Malum şu sıralar trençkotlar baş rolde. Biz de tutkuyu birçok kombin önerimizde paylaşıyoruz. Pastel tonların sonbahara son derece uyum sağladığı aşikar. Bu pastelliğin altını çizmek ve ön plana çıkarmak için tek yapmanız gereken siyah çanta ve şal ile kombini tamamlamak.

İşte enerjisi yüksek bir kombin daha!

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *