Şehirde Sakin ve Yalın Yaz Kombinleri

Şehirde Sakin ve Yalın Yaz Kombinleri

Modern ve Genç Tesettür Kıyafet Kombinleri

Şehirli, yalın ve sakin kelimeleriyle özdeşleşen minimalist tasarımlar, tesettürlü kadının yaşamına dingin bir şıklık katıyor. Natürel renkler, organik kumaşlar kozmoplit kadının günlük hayatına entegre ediliyor.

Kavurucu sıcaklarda şehirde yaşam zorlaşırken koşturmaca arasında konforu sağlamak ve serin kalabilmek oldukça önemli. Bunun için de imdada yetişen yazlık dokumalar, sakin renkler ve yalın siluetler tesettür kombin modellerinin baş tacı oluyor. İlham almanızı sağlayacak, stil zevkinizi körükleyecek harika önerilerimize göz atın.

Modern ve Genç Tesettür Kıyafet Kombinleri

Güçlü ve Cesur Beyaz

Sıcak havaların en serin fikri bembeyaz tesettür kombinler oluşturmak. Beyaz bir elbise, beyaz pantolon – bluz, beyaz etek – gömlek takımları, kısacası bembeyaz bir yaz. Güçlü ve cesur rengin minimal dünyasını muhakkak keşfedin. Şehirli kadının sakin ve yalın duruşuna bambaşka bir hava katacak asil, elegan ve bir o kadar cool beyaz, dokunulmaz şıklığı ulaşılabilir hale getiriyor.

Modern ve Genç Tesettür Kıyafet Kombinleri

Bluz – Etek: Etro

Sakinliğe Eşlik Eden Yalın Desenler

Yaz aylarında göz önünde duran birbirinden hareketli kumaşlar aslında bir o kadar göz yorucu. Karmaşık desenler, renk cümbüşü stil sahibi tesettürlü kadının şehirli yaşamına uyum sağlamıyor. Sade kıyafetlerinizle kullanmak isteyeceğiniz desenli tasarımları da bu yüzden minimal seçmelisiniz. Minimal çiçekler, incecik çizgiler, sade ve yalın kıyafetlerinize renk katacak bir ayrıntıdan öteye geçmemeli.

Modern ve Genç Tesettür Kıyafet Kombinleri

Tunik: Juan Carlos Obando

Şıklığı İlke Edinen Tasarımlar

2016 yaz sezonunun salaş, asimetrik kesimli konforlu tasarımları modern kesimlerle buluşuyor ve kozmopolit yaşamın şıklığına entegre ediliyor. Rahat duruşları, asil renkleri ve cezbedici asimetrisiyle gönülleri fethediyor. Sizler de kombinlerinizde vazgeçilmez renklerle tasarlanmış bir o kadar sakin ama hareketli, bir o kadar yalın ama şık parçalara yer verin. Sezonun salaşlık mottosunu stilinize gücüyle yansıtın.

Modern ve Genç Tesettür Kıyafet Kombinleri

Doğanın Huzurlu Renkleri

İlkbahar – yaz sezonunun huzurlu renklerini keşfedin. Natürel yeşiller, maviler ve toprak tonları. Sakinliğiyle ruhunuza huzura boğacak, salaş kesimleriyle konforu zirveye taşıyacak parçaları stilinizin baş rolü yapın. Şehirli kadının hayatına uyum sağlayacak bu natürellik, günün keşfi.

Modern ve Genç Tesettür Kıyafet Kombinleri

Sezonun Pastel Büyüsü

Pastel renklerin büyüsü dingin bir havayı yakalamanızı sağlayacak. Sıcak yazın en açık tonlarıyla oluşturacağınız, şehir yaşamına, ofis stiline uyum sağlayacak konforlu ve şık seçimler minimalist ruhu verecek. Kombinlerinizde kullanacağınız yalın etekler, neredeyse etek görünümündeki bol pantolonlar asimetrik gömlek ve bluzlarla sezonun en iyi ikililerine imza attırıyor.

Modern ve Genç Tesettür Kıyafet Kombinleri

Kozmopolit Yaşamın Vazgeçilmezi Siyah

Beyazın yer aldığı bir sezonda siyahın varlığından söz etmezsek olmaz. Her zaman her haliyle bir o kadar duru, bir o kadar asil duruşu temsil eden renk, her tasarıma ayrı bir hava katıyor. İncecik kumaşlarla tasarlanmış siyah parçalarla sakin, yalın ve cool kombinlere adım atmak için düşünmeyin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Şehirde Sakin ve Yalın Yaz Kombinleri” için 2 cevap

  1. Şeyma dedi ki:

    Yesil gömleğin ve altındaki şekilli eteğin fiyatı nedir ve kaç bedenlere kadar var

  2. yasemin dedi ki:

    kombinlerinizin birçoğu yabancı sitelerden hiç makul bir fiyatta türk firmalarının ürünlerinden yok mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir