Şef Ece Zaim İlk Kitabını Yemek Tutkunları İçin İmzalıyor

Şef Ece Zaim İlk Kitabını Yemek Tutkunları İçin İmzalıyor

Şef Ece Zaim’in “Açık Mutfak” Kitabının İlk İmza Günü

Ece Zaim, ilk kitabı ‘Açık Mutfak’ın heyecanını, Crate and Barrel Zorlu Center mağazasında yemek tutkunları ile paylaşıyor.

Tamamı birçok kez denenmiş, 105’den fazla tariften oluşan Şef Ece Zaim’in “Açık Mutfak” kitabının ilk imza günü, 30 Ekim Pazar günü Crate and Barrel Zorlu Center mağazasında tüm yemek tutkunlarını ağırlayacak

Geniş ürün yelpazesinde, yaşam alanları için kullanışlı ve şık ürünlerle birlikte yemek kitaplarına da yer veren dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, Ece Zaim’in uzun zamandır titizlikle hazırlıklarını yaptığı ve çok yakın zaman önce satışa sunduğu “Açık Mutfak” kitabını, tüm mağazalarında yemek tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Şef Ece Zaim’in “Açık Mutfak” Kitabının İlk İmza Günü

Kahvaltılıklardan ev yemeklerine, misafirlerinize özel lezzetlerden sunumlarıyla şaşırtan tatlılara kadar ihtiyaç duyacağınız her türden farklı tariflere yer verilen ve “Sabah Uyanınca”, “Sıkıcı Olmayan Ev Yemekleri”, “Misafirlere Özel” ve “Tatlısız Asla” bölümlerinden oluşan “Açık Mutfak” kitabında Ece Zaim, her tarifin hikayesini ve ipuçlarını paylaşıyor.

Crate and Barrel’ın ana ürün sponsoru olduğu kitapta yer alan tarifler, sevilen şef tarafından hem modern hem de klasik malzemelerle, en taze, en lezzetli ve en pratik şekilde sunulması için kolay anlaşılır bir dille anlatıyor.

“Açık Mutfak”ın ilk imza günü 30 Ekim saat 14.00’te Crate and Barrel Zorlu mağazasında!

Şef Ece Zaim’in “Açık Mutfak” Kitabının İlk İmza Günü

Ece Zaim’in 2,5 yıldan uzun sürede hazırladığı ve yemek tutkunları tarafından merakla beklenen ilk yemek kitabının imza günü 30 Ekim Pazar günü Crate and Barrel Zorlu mağazasında gerçekleşecek. “Açık Mutfak”ın sayfalarından lezzetli yemeklerin servis edileceği etkinlikte, Ece Zaim katılımcılara kitabın hazırlık aşamasında kullandığı Crate and Barrel ürünlerinden ve tariflerinden de bahsedecek.

Ece Zaim’in kolay anlatımlı ve detaylı tariflerinden oluşan kitabı “Açık Mutfak”, Zorlu Center, Akasya, İstinyePark ve Ankara Next Level AVM mağazalarında ve www.crateandbarrel.com.tr adresinde sizleri bekliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir