Sedir Park Joy: 2023’ün En Yeni ve En Keyifli Muhafazakar Aile Oteli

Sedir Park Joy: 2023’ün En Yeni ve En Keyifli Muhafazakar Aile Oteli

Yeni Muhafazakar Oteller

Üzerimizde uçuşan elbiseler, yanık tenler ve deniz kokusu… Hepimizin bir yaz tatilinden beklentileri farklı olsa da çoğumuz için bu mevsimin en unutulmaz anları altın sarısı bir gün ve sevdiklerimizle doyasıya geçirdiğimiz vakitlerdir. Yaz tatilinin heyecanına eşlik etmesi adına denizin dalga seslerinin arka fon müziği oluşturduğu yepyeni bir rota ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. Sedir Park Joy Alanya!

Yeni Açılan Muhafazakar Oteller

Alanya Sedir Park Bungalow Butik Otel ve Abant Sedir Park Otel’den sonra yepyeni ve üçüncü bir konaklama tesisisi olan Sedir Park Joy, Sedir Park markasının üçüncü ve en yeni tesisi olarak öne çıkarken 2023 yılında özellikle çocuklu muhafazakar ailelerin tercihi oluyor.

Sedir Park Joy Otel

Herşey Dahil Hizmet Anlayışına Farklı Bir Yorum

Sabahları, serpme kahvaltı ile konuklarına güne keyifli bir başlangıç sunan otelde öğlen açık büfe lezzetli yiyecekler sunuluyor. Akşam Yemeği ise bir Sedir Park geleneği haline dönüşen size özel alakart servis olarak sunuluyor.

Aqua Park

Havuz ve Aquparkta Gün Boyu Eğlence

Kişi başına düşen yüzme alanı olarak değerlendirildiğinde Türkiye standartlarında hatrı sayılır bir noktada olan bir aile havuzunda çocuk havuzu ve Aquapark da bulunuyor.

Kadınlara Özel Havuz

Bunun dışında ise elbetteki kadın misafirler için içerisinde çocuk havuzu da bulunan özel bir havuz bulunmakta.

Alanya Muhafazakar Oteller

Akdeniz’in En Temiz Plajı

Sedir Park Joy konumu itibariyle bölgede hem başka bir turistik tesis olmaması hem de ciddi bir yerleşim alanı olmamasının avantajıyla Akdeniz’in “temiz” halinin tadını çıkaracaksınız.

Otel ile plaj arasında karayolu bulunmakta olup alt geçit vasıtasıyla kolayca plaja ulaşabilirsiniz.

İslami Oteller Yeni

Ayrıcalıklı Konaklama Deneyimi

Alkolsüz otellerin neredeyse hepsinin bir fabrikayı hatta bir kasabayı andıran büyüklük ve kalabalıklarının yanında Sedir Park Joy’da dikkatimizi çeken hem üstün bir hizmet anlayışı hem de huzurlu ve kişiye özel tatil deneyimi sunan alanların olması.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir