Şaşaadan Uzak Kadınlar için Zarif ve Minimal Kombinler

Şaşaadan Uzak Kadınlar için Zarif ve Minimal Kombinler

Sade Tesettür Giyim Modelleri

Stil rotamızı minimalist kombinlere çeviriyor, şıklıkla sadeliğin buluşmasının çekim alanına giriyoruz.

Moda dünyasının muhafazakar çizgideki yeni görünümleri, şehirli kadınların siluetlerinde ana tema oluyor. Modern kesimler, casual görünümler, trend detaylarla bütünleşiyor, ortaya şaşaadan uzak, zarif ve minimal kombinler çıkıyor. Şıklığı terfi ettirecek karakteristik görünümlerden ilham almak için detaylar burada!

2018 Kış Tesettür Kombinleri

  • Kaban: Forever New – 399.90 TL
  • Triko: Victor Glemaud
  • Ayakkabı: Inci Deri – 199.99 TL

Baştan Aşağı Aynı Renkle Optimist Kış

En sade kombinleri 2017/18 Sonbahar – Kış sezonunun optimist renkleriyle canlandırın. Sarı, kırmızı, turkuaz ve mor gibi capcanlı renkler yanına başka kimseyi istemiyor. Baştan aşağı sarı ya da baştan aşağı turkuaz… En sevdiğiniz, ten renginize uygun en iyi tonu seçin ve kombinlerinizi oluşturun. Sıradan bir etek, sıradan bir palto ve oldukça sade ayakkabı, çanta… Stilinizdeki tek oyunu baştan aşağı aynı renkle sağlayın. Olduğunuzdan daha uzun ve ince görünüme kavuşurken, minimalist şıklığın tadını çıkarın.

Sade Tesettür Giyim Modelleri

Sıcak Renk Kırmızı, Sıcacık Parçalarla Birlikte

Yeni sezonun tartışmasız bir numaralı rengi capcanlı kırmızılar. En sıradan parçayı bile çarpıcı hale dönüştürmeyi başaran kırmızı, sadeliği seven kadanların en şaşalı seçimi oluyor. Modern havası, sıcak rengiyle kontrast kombinler için birebir olan kırmızıyı triko kazaklar, ekoseli etekler, kadife ayakkabılarla buluşturun.

Sade Tesettür Giyim Modelleri

Bohemyaya Yolculuk: Bir Panço Bir Gömlek

Özgürlükçü görünümleriyle her zaman dikkati çeken zarif kadınlar, bohem stilleri kombinlere uyarlıyor. Rahatlığın peşinde, şıklıktan ödün vermeden yakalayacağınız bohemyayı, toprak tonları ve beyazın buluşmasıyla sağlayın. Salaşlığın rüküşlük demek olmadığını kanıtlayan püsküllü panço ve pelerinler kış dolaplarında yerini alsın. Yazdan kalma beyaz bir gömlekle kombinleyerek basit, basit olduğu kadar da göze çarpan minimalistliği yakalayın.

2018 Kış Tesettür Kombinleri

  • Palto: Max Mara
  • Etek: Roksanda
  • Triko: Mango
  • Ayakkabı: MAX&Co. – 849.00 TL
  • Çanta: Forever New

Üst Düzey Şıklık İçin Camel ve Siyah

Her kadının dolabındaki o siyah elbise, yeni sezonda maksi boy camel paltolarla birlikte! İki anahtar parçasının bir aradaki mükemmel uyumu başka hiçbir abartıya gerek kalmadan şıklığı taşıyor. Sezonun topuklu bootie’leri, askılı kırmızı çantalarsa zarif görünümleri tamamlayamaya yardıma koşacak.

Sade Tesettür Giyim Modelleri

Pantolon: Massimo Dutti

Culotte Pantolonla Oversize Kabanlar

Belden oturan, oldukça bol ve bilekte biten “culotte pantolonlar” şimdi yeniden gündemde. Hep de en ekoseli ve en pileli tasarımlarıyla! Hem şık hem konforlu olduğunun altını çizen culotte pantolonlar, sıcacık boğazlı triko kazaklar ve oversize kabanlarla birlikteliğini ilan ediyor. Sivri burun süet botlar, boyundan asılan kısa saplı çantalar ikonik görünümlere imzasını atıyor.

Sade Tesettür Giyim Modelleri

Etek: Massimo Dutti

Tül Eteklerle Gizemli Stiller

2017/18 Sonbahar – Kış Koleksiyonlarının en gizemlisi “tüller”, eteklerle muhteşem bir uyum içerisinde. Saten kumaş üzerine dökülen tüller parlaklığını korurken, belden oturan A kesim duruşlarıyla zarifliğini koruyor. Bu eteklerle kullanılan simsiyah minimalist trikolar ise orantılı şıklığın yeni mimarı oluyor.

Sade Tesettür Giyim Modelleri

Kazak: Seyhan Fashion – Satın Al

Midi Etek & Kazak & Ceket Üçlüsü

Cool kadınların yeni sezonda kullanmaktan bıkmadığı üçlü, midi etek, kazak ve ceket. Yüksek bel ve bilekte biten boylarıyla etekler, eteklerin üzerine dökülen kazaklar, ve kalça hizasında biten kruvaze ceketler, kabanlar… Zarif kadınların minimalist seçimlerine yansıyan bu üç parçayla kreatif görünümlere imza atmak elinizde.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir