Sarılma İsteği Uyandıran Puffer Montlarla 3 Stil Önerisi

Sarılma İsteği Uyandıran Puffer Montlarla 3 Stil Önerisi

Hooop Store Puffer Mont (Şeyda Ateştepe)

Soğuk kış günlerinde zirveye yerleşen ‘puffer mont‘, renkli ve eğlenceli görünümleriyle sezonu hareketlendirdi. Öyle ki, bu montlarda artık beden kavramı bile kalmadı. Hepsi büyük hepsi şaşalı. Hiçbir parçayla uyumlu olmasına gerek yok olmayan bu parçalar, kuralsızlığı motto ediniyor. Hava ister yağışlı olsun ister güneşli, sarılma isteği uyandıran puffer montlarla 3 stil önerimizi denemeden kışı bitirmeyin.

Manila Puffer Mont (Sena Sever)

Sokağın Cool Görünen Şıkı Ol: Puffer Mont – Bol Pantolon – Bel Çantası

Tesettürlü kadının dolabında joker ilan edilen puffer montlar, çoktan kombinlerinizde yer etmiştir. Ancak bahsedeceğimiz cool kombini hala denemediyseniz kendisine öncelik vermelisiniz. İlk olarak sezonun favorisi akışkan dokulu bol pantolon giyin, üzerine seçeceğiniz basic desenli bir tişörtü pantolona sokuşturun ve incecik bir kemer takın. Bel çantalarını omuzdan çapraz şekilde takın. Penye bir şalı kombine ekleyin. İster düz taban bir postal ister sneaker seçin. Üzerinize de uzun boyu ve geniş kalıbıyla puffer montunuzu giyin. Monokrom yani tek renk stil ile uzun ve ince görünmeyi de unutmayın. İşte şimdi tamasınız!

Miss Dalida Puffer Mont (Hülya Aslan)

Kışı Romantik Yaşa: Mavi Puffer – Beyaz Kazak – Jean

Kışın en romantik kombini için pembe, mavi, su yeşili, lila gibi tonlara yönelin. Hem puf dokuları hem renkleriyle sarılma hissinizi ikiyle çarpacak tasarımlar, soğuk havalara eğlenceli bir tavır katıyor. Bu yüzden de uzun mavi puffer montu yumuşacık beyaz bir uzun boğazlı kazakla kombinleyin. Yine mavi tonlu kaşmir bir şal, slouchy tarzı bol kalın bir jean ve son olarak sezonun favorisi beyaz postallarla eşleştirin. Benzer kombini saydığımız diğer tatlı tonlu montlarla da aynı şekilde yapabilirsiniz.

Nanushka Puffer Mont (Betül Gedik)

Sıcak İklimi Yakala: Puffer Mont – Triko Elbise – Postal

Soğuk iklimi ısıtmanın en sıcak seçeneği puffer montlar, yine kendi kadar ılıman triko elbiselerle yakın arkadaş. Tesettürlü kadının stiline de çok yakışan bu ikiliyi, ikonik hale dönüştürense postallar. Bu tarz için dikkat etmeniz gerekense, şehir hayatında güneşli günlerde kalça hizasındaki montları, daha soğuk yağışlı günlerde neredeyse elbise boyundaki puffer’ları seçmeniz olacak.

Touche Puffer Yelek (Pelin Sarkaya)

Bonus: Puffer Yelekler!

2021 kış sezonunda puffer montlar, takılır çıkarılır kollarıyla ya da tamamıyla yelek olarak koleksiyonlar yer aldı. Kıştan bahara geçişte de oldukça işinize yarayacak bu parçaları kombinlemek de bir o kadar zevkli. Yürüyüş yaparken, alışverişe çıkarken eşofman takımlarıyla pratik kombin sunan puffer yelekler; pileli etek – sweat kombinlerinde, triko tunik – pantolon takımlarıyla da iyi bir arkadaş.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir