Sarıhan Gusto Sokak Lezzetlerine Klas Katan Mekan

Sarıhan Gusto Sokak Lezzetlerine Klas Katan Mekan

Sarıhan Gusto Kahvaltı

Etiler’in merkezinde, sokak lezzetlerini üst düzey şıklıkla buluşturmuş bir mekan mevcut: Sarıhan Gusto… Mekana girdiğinizde dünya mutfağından adını hiç duymadığınız yemeklerle karşılaşacağınızı sandığınız fakat menü elinize geçer geçmez büyük şaşkınlıklar yaşadığınız bir yer burası. Konumu, konsepti ve mimari dizaynı itibariyle birçok güzellikleri barındıran işletme, damak tadınıza tam da uyacak lezzetleri kendine has tarzıyla servis ediyor ve akşam yemeğini bir ziyafet haline dönüştürüyor.

Sarıhan Gusto Kelle Paça - Turşu

Binbir çeşit menüsüyle en sevilen lezzetlerin adresi

Sarıhan Gusto’nun en iddialı olduğu yerlerden bir tanesi de geniş menüsü… Ezogelinden, beyrana; kaptan çorbasından, damar tuzlamaya farklı çeşit ve lezzetlerde çorbalar, pideler, ev yapımı yoğurt ve cacıklar, kokoreçler, şiş yemekleri, makarna ve mantılar, Türk mutfağının olmazsa olmazı kebaplar, ızgaralar ve daha birçoğu bu geniş menüde kendisine yer bulan lezzetlerden.

Sarıhan Gusto Doğal Lezzetler

Organik ve doğal, el yapımı ürünlerin tercih ediliyor olması da hem sağlık hem lezzet açısından üst kalite bir sonucun ortaya çıkmasını sağlıyor. Yemeği taçlandıran tatlılarda da durum aynı şekilde. Sipariş verebileceğiniz sütlaçlar, kazandibi, zerdeler, panna cottalar bu menüde kendisine yer bulan tatlı çeşitlerinden yalnızca birkaçı…

Sarıhan Gusto İç Mekan Dekoru

Sokak lezzetlerine klas katan mekan

Sarıhan Gusto mekan tasarımıyla da kendisine hayran bırakan bir yer… İçeri adımınızı attığınız an Avrupa-i ve modern havasını hissettiğiniz bu mekan, menüsüyle bu açıdan epey şaşırtıyor. Kokoreçlerin ve kelle-paçaların daha önce hiç kendisine yer bulamadığı kadar şık bir mekan olan Sarıhan Gusto, sokak lezzetlerine de klas katan bir yer olarak tarihe adını yazıyor.

Sarıhan Gusto İç Mekan Dekorasyonu

Şık aydınlatmaları, konsept köşeleri, renkli deri koltukları, gösterişli aksesuarları ve daha birçok detayı ile her bir noktası özenle düşünülüp tasarlanmış olan bu işletmede hem göze hem mideye hitap ediliyor. Etiler gibi merkezi bir konumda bulunması ve mekan genişliğinin bir hayli yeterli olması dolayısıyla da kolayca ulaşabileceğiniz ve yemek boyunca keyifli vakit geçirebileceğiniz bir deneyim sunuyor.

Sarıhan Gusto Sokak Lezzetleri

  • Sarıhan Gusto İletişim:
  • Adres: Etiler Mahallesi, Nispetiye Caddesi, No: 109/A, Beşiktaş/İstanbul

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir