Sarar 2013 – 2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Sarar 2013 – 2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Tüm dünya markalarının koleksiyonlarında kıyafetten eşarba, çantadan ayakkabıya kadar tüm çeşitleri görebilmekteyiz. Birbirinden güzel tasarımları ile hem erkeklere, hem bayanlara özel koleksiyon hazırlayan Sarar, 2008 yılında farklı model ve ebatlardaki tasarımlar ile eşarp koleksiyonuna da başlamıştır. Şimdiden 2013 – 2014 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu‘na hanımların ilgi göstereceğini söyleyebiliriz.

Yaz aylarının canlı renklerinden ziyade, bu kış tabiatın renkleri ile özdeşleşerek bir eşarp koleksiyonu hazırlayan Sarar’ın tasarımlarında özellikle kahvelerden, kırmızılardan, siyahlardan esinlendiğini görüyoruz. Bunlarla birlikte yine bu sezonun trend renklerinden olan su yeşili, mavi ve bordo renkleri de eşarplarda kullanılmıştır.

Sarar’ın eşarp koleksiyonlarında sade tek renk ve desen geçişleri olan modeller fazla yoktur. Bunun tam tersine hareketli, canlı ve birçok desenin bir arada kullanıldığı modeller daha ağırlıkta görülmektedir. Kenarlardaki kontur çizgisi ise eşarplara karakteristik bir hava vermekte. Ayrıca modellerde puantiye, grafik çizimler, ekose ve kazayağı desenler kullanılmıştır.

%100 ipekten üretilen eşarpların parlaklığı, dokusu ve naif duruşu oldukça etkileyici. Sade tek renk bir etek ceket takım üzerine hareketli desen çizimleri ile albeni oluşturan Sarar’ın eşarplarını tercih edebilirsiniz.

Enerjik, ışıltılı ve doğal renklerin içine hareketli detayların işlenmesi Sarar’ın eşarp koleksiyonunu diğer eşarp koleksiyonlarından ayırmakta. Özellikle sonbaharın hem hüznünü, hem de kışın o eşsiz cazibesini tasarımlarda görmekteyiz. Ayrıca eşarplardaki ipeksi zarif duruş ile mükemmel bir görüntü sağlayabilirsiniz.

İşte Sarar 2013 – 2014 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu;

Yorumlar

“Sarar 2013 – 2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri” için 2 cevap

  1. […] olarak kullanırkan, kimisi boyun bağı, flar ve kaşkol gibi de kullanan bayanlar vardır. Sarar şallarında rengarenk modeller bu sezon karşımıza çıkıyor. Üstelik cazip fiyat imkanları […]

  2. […] olarak kullanırkan, kimisi boyun bağı, flar ve kaşkol gibi de kullanan bayanlar vardır. Sarar şallarında rengarenk modeller bu sezon karşımıza çıkıyor. Üstelik cazip fiyat imkanları […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir