Bütçeye Dost Buzdolabı Nereden Alınır?

Bütçeye Dost Buzdolabı Nereden Alınır?

Samsung 10 Yıl Garantili Buzdolabı Modelleri

Yeni Evleneceklere 10 Yıl Garantili Samsung Buzdolabı

Samsung Electronics, geliştirdiği “Dijital İnverter Teknolojisi” sayesinde 10 yıl kullanımı garanti eden buzdolabı modelleri ile hem elektrik faturalarından hem gıda harcamalarından tasarruf edilmesini sağlayarak yeni evlenen ya da evlenecek olanlara cazip bir alternatif sunuyor.

Onlarca yıldır kullanılan tek hız kademeli kompresör teknolojisinden, geliştirdiği Dijital İnverter Kompresör teknolojisine geçerek buzdolabı ve besin koruma tarihindeki en önemli yeniliklerden birine imza atan Samsung, ürün seçiminde kararsız kalan yeni evli ya da evlenecek çiftlere 10 yıl kullanım ömrü ve uzun süreli tazeliği garantilediği buzdolapları ile kusursuz bir seçenek sunuyor.

Samsung 10 Yıl Garantili Buzdolabı Modelleri

Her Bakımdan Tasarruflu

Dijital Inverter Kompresörü sayesinde ısı değişikliğine göre soğutma hızını otomatik olarak ayarlayarak hem dayanıklılığı arttıran hem de enerji tasarrufu sağlayan Samsung buzdolapları, yeni evli çiftlerin bütçesine de destek oluyor. Bu teknolojiyle Samsung, tüketicilerin hem elektrik faturalarından hem gıda harcamalarından tasarruf etmesini sağlıyor.

Samsung’un öncüsü olduğu dijital inverter kompresör teknolojisi, ya tamamen kapalı durumda olan ya da tam güç ile çalışan (genellikle ortalama 3.600 rpm) standart tek hız kademeli kompresörün aksine, neredeyse hiç durmadan çalışmayı sürdürüyor. Bu özelliği, yüksek verimlilik ve buzdolabının içinde dengeli bir sıcaklık düzeyi sağlıyor. Böylece, ciddi bir maliyet tasarrufu, daha düşük karbon ayak izi, daha az gürültü ve kompresör için daha uzun bir ömrü garanti ediyor.

Samsung 10 Yıl Garantili Buzdolabı Modelleri

Çevreye Duyarlı Çiftlerin Öncelikli Tercihi

Özellikle çevreye karşı duyarlılığı yüksek kullanıcıların birincil tercihi haline gelen dijital inverter kompresörlü Samsung buzdolapları, tek devirli endüksiyon motoru kompresörlere oranla %46,9 daha az enerji tüketiyor, böylece atmosferdeki zararlı sera gazlarına çok daha az katkıda bulunuyor.

Dijital İnverter Kompresör, çalışmasını kademeli olarak yavaşlatıp hızlandırdığı için, sıcaklığı belirli bir seviyede tutmak üzere aşırı güç sarf ederek çalışmak zorunda değil. Bu da onu sıradan buzdolaplarına göre çok daha dayanıklı kılıyor.

Aniden çalışmaya başlama ve çalışmayı durdurmaların tümüyle yok olması, akşam yemeğinizi bölen, ürkütücü olabilen beklenmedik gürültülerin de sona ermesi anlamına geliyor. Ayrıca sıcaklıktaki değişimler sebze meyve, et, balık ve süt ürünlerinin çok daha kısa sürede bozulmasına yol açabileceğinden istenilen sıcaklık seviyesini koruyan, sürekli, tekdüze soğutma, besinlerin daha uzun süre taze kalması anlamına geliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir