Şal Modellerinde Öne Çıkan 4 Farklı Desenle 4 Farklı Sen!

Şal Modellerinde Öne Çıkan 4 Farklı Desenle 4 Farklı Sen!

Venezia Wear 2018 Şal Modelleri

Eşarp ve şal koleksiyonlarını her seferinde farklı desenler ve farklı hikayeler üzerinden anlatan Venezia Wear, 2018 kış sezonunda öne çıkan 4 farklı deseni ürünlerine yansıtıyor.

Kış mevsimi, sizin için sıcak renkler ve farklı desenlerle öne çıkma dönemi…

Kış koleksiyonlarını etkisi altına alan desenler, Venezia Wear‘in sonbahar kış eşarp ve şal koleksiyonunda da dikkat çekiyor. Haftanın her gününde rahatlıkla kombinlenebilir olan bu şal modelleriyle soğuk havalara sıcak bir dokunuş yapmak çok kolay. İşte Venezia Wear 2018 Kış Koleksiyonu’ndan öne çıkan 4 farklı şal modeli ile 4 farklı kombin önerisi…

Venezia Wear 2018 Şal Modelleri

Venezia Wear Şal – Satın Al

1. Şal Desenli Şallar

Adını 1800’lerdeki Hint kumaşlarının üzerindeki motiflerden alan şal desenini, bu kış şal modellerinde sık görüyoruz. Kravatlar, gömlekler ve daha bir çok tekstil ürününde sıklıkla karşılaştığımız bu desen Venezia Wear 2018 Kış Koleksiyonunda da diğer tüm motifleri geride bırakacak kadar popüler.

Bu sezon desenleri birbiriyle karıştırmanın ve korkusuzca kombinlemenin çok moda olduğunu ezberledik ama şal deseni tek başına dahi yeterince iddialı olduğu için başka desenlerle bir arada kullanmaktan kaçının.

Venezia Wear 2018 Şal Modelleri

Venezia Wear Şal – Satın Al

2. Varak Kareli Şerit Şallar

Varak kelimesinin akıldaki yansıması klasik figürler ve ihtişamlı klasik desenler olsa da  Venezia Wear 2018 Kış Koleksiyonu‘nda bu algı tamamen kayboluyor.

Sezonun öne çıkan desenleri arasında yer alan varak şeritli koton şal modelleri sade ve sportif kombinlere küçük ışıltılarla fark katacak bir etki oluşturmak için tasarlandı. Venezia Wear 2018 kış koleksiyonunda yer alan bu şal modelleri, bu sezon beklediğiniz ışıltıyı yansıtacak; soğuk kış günlerinde koton sıcaklığını şehir hayatının şıklığıyla harmanlayıp ısınacaksınız!

Venezia Wear 2018 Şal Modelleri

Venezia Wear Şal – Satın Al

3. Asimetrik Desenli Şallar

Venezia Wear yeni sezonda asimetrik desenleri ön plana çıkarıyor. Markanın alışkanlık oluşturan %100 koton iplikten üretilen yumuşak dokulu şalları bu sene de dokunma hissi uyandıracak dokularla her zamanki kadar iddialı. Ayrıca, cesur asimetrik koleksiyonunun beklenmedik parçaları arasında yer alan Anneli Kızlı Özel Koleksiyonu da sıradanın dışına çıkmayı sevenler için müthiş bir alternatif. Venezia Wear zengin şal koleksiyonu bu sezon da vazgeçilmeziniz olacak.

Venezia Wear 2018 Şal Modelleri

Venezia Wear Şal – Satın Al

4. Sonbahar-Kış Esintili Şallar

Küçük dokunuşlarla kombinlerin demirbaşı olacak sonbahar kış esintili şal modelleri Venezia Wear 2018 koleksiyonu ile karşınızda!

Venezia Wear bu sezon ki hikayesinde sonbahar kış mevsiminin doğa mucizelerinden esinlendi. Mevsim geçişlerinde doğanın renk değişiminin oluşturduğu etki ile kendini renklendiren Venezia Wear, koleksiyonuna bu sayede sıcak tonlar ve doğa temalı desenler eklemiş oldu. Renklerin ve doğa desenlerinin şalların üstünde adeta dans ettiği bu tasarımlar, kotonun doğallığıyla buluşuyor.  Bu şal modelleri ile doğanın büyüleyici etkisini üzerinizde hissedeceksiniz!

Severek kullandığımız doğal ipliklerle üretilen ürünleriyle sayısız kıyafetleri tamamlayan Venezia Wear şal modellerini keşfetmek ve satın almak için www.veneziawear.com ‘u ziyeret edin!

Moda editörlerimizin yakın takibinde olan Venezia Wear hakkında daha fazla bilgi almak için Venezia Wear Eşarpları Alışveriş Alışkanlıklarınızı Sil Baştan Değiştirecek başlıklı yazımıza göz atın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir