Sahil Yürüyüşlerinize Eşlik Edecek 5 Stil Önerisi

Sahil Yürüyüşlerinize Eşlik Edecek 5 Stil Önerisi

Beyaz İkili Takım İle Tesettür Sahil Kombinleri

Yılın heyecanla beklenen tatil zamanı geldi çattı. İş ve hayat koşturmacasında ne giysem derdi kafaları yorsa da tatil için yapılan kombin planları en zevkli uğraşlardan oluyor. Sıcak havaları kabusa çevirmeden konfor sağlayan, aynı zamanda şık gözüken ve hatta fotoğraflarda da kendini göstermeyi başaran birbirinden harika seçenekler var. Gelin bavulları hazırlamadan önce gündüzden geceye sahil yürüyüşlerinize eşlik edecek 5 önerimize göz atın.

Bej Çizgili Elbise İle Tesettür Sahil Kombinleri

Gündüz Yürüyüşlerine Natürel Stil

Belki kahvaltı öncesi gün doğumunda belki de bir akşam üstü yürüyüşünde, natürel stili yansıtacak bir kombin mutlaka yapın. Beyaz, krem ve hasır üçlüsü bu görünümümüzde baş rolü oynayacak. Belli belirsiz çizgilere sahip (krem – beyaz gibi ) gömlek elbise ana parçanız olsun. Bej tonlarındaki pamuklu bir şal ile eşleştireceğiniz elbisenizi, sezonun en trend aksesuarı hasır çantalarla eşleştirin. Kumda yürümeyi zorlaştırmayacak sandaletler ya da terliklerle kombini tamamlayın. Hiçbir renk katmadan yapacağınız stilinizin organik bir stili yansıtmasını unutmayın.

Mavi Yaprak Desenli Elbise İle Tesettür Sahil Kombinleri

Sahil Stiline Tropikal Dokunuş

Yaz aylarında ihtiyacımız olan enerjiyi tropikal desenli elbiseler veriyor. Palmiye ağacının yapraklarından esinlenerek tasarlanan yeşilin onlarca tonunun yer aldığı parçalar, sahil yürüyüşlerine de eşlik etmeye hazır. Tropikal desenli elbiseler bol kesimleri sayesinde konforu zirvede tutan, koyu desenleri sayesinde de kat kat giyinmeye gerek bırakmıyor. Bu parçayı koyu yeşil ya da lacivert bir şalla eşleştirip, kırmızı ya da turuncu renklerinde akşam da kullanabileceğiniz büyük bir plaj çantasıyla tamamlayın.

Bol Paça Tulumlarla Tesettür Sahil Kombinleri

Bol Tulumlarla Konfor Düzeyi Yüksek Stil

2019 yazında yerini genişleten en trend parçalardan biri tulum. Tesettürlü kadının hayatına en bol halleriyle girmeyi başaran bu tasarımlar, sahil yürüyüşlerinde de yanınızda olacak. Sezon koleksiyonları arasından sportif oldukça bol bir tulumu kombininizde baş role alın. Bu bolluğu bir tık kısmak isterseniz hasır kemerleri belinize dolayarak yaz stilini yakalayın. Bağcıklı sandaletler ve desenli pamuklu şallar kombini tamamlarken ışılyılı bileklik ve kolye gibi aksesuarları da es geçmeyin.

Desenli Elbise ve Ceket İle Bohem Tesettür Kombin

Bohem Stilin Etkisindeki İkili: Elbise & Gömlek

Bohemyaya yolculuk yaptıracak koyu yeşil ve kiremit tonlarına sahip çiçek ve yaprak desenli elbiselerden birini tatil bavullarına ekleyin. Akşam yürüyüşlerinde kombininizde yıldız parça olacak bu elbiseyi yine kendine yakın tonlardaki bir gömlekle eşleştirin. Deniz kenarındaki esintili hava imdada yetişecek bu ikiliye terlikle, natürel çantalar ve şallar eşlik edecek.

Çizgili Tunik ve Bol Pantolonlarla Tesettür Sahil Kombinleri

Bol Pantolonlar Tuniklerle Devreye Giriyor

Tatil zamanı eforsuz bir kombinin baş rolünde iki parça oynuyor. Biri neredeyse etek görünümündeki pantolonlar bir diğeri de kurtarıcı tunikler. Bu ikili bir araya gelirken mutlaka aralarında anlaşıyor ve teki desenli olmayı seçiyor. Örneğin, beyaz bol pantolon ekose desenli tunikler eşleşirken; ekose pantolonla beyaz gömlekler bir araya geliyor. Deniz kenarına yakışır maviler, yazın sıcağına uyum sağlayan sarı tonları hem konsepte uyacak hem de ruhunuza huzur depolayarak ferah bir stili yansıtacak.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir