Sadeleştikçe Güzelleşen Parçalara Dolaplarınızda Yer Açın

Sadeleştikçe Güzelleşen Parçalara Dolaplarınızda Yer Açın

Sade ve Şık Tesettür Kombinler

Sakin tonların hakim olduğu parçalar, organik kumaşlar ve feminen detaylar…

Az ve öz parçalarla sadeleşen, sadeleştikçe de güzelleşen tesettür kombinler ile tanışın. İlhamını minimal kesimlerden, zarif siluetlerden alan tasarımlar şimdi radarımızda!

Sade Tesettür Kombin

Ferah ve Hafif XL Elbiselerin Minimal Görünümü

Hafif kumaşları ve oversize kalıplarıyla yaz sıcağında ferahlığı vadeden XL elbiseler, tek parça konforunu zirveye taşıyor. Olabildiğince sade, olabildiğince geniş elbise tasarımları görünümleriyle bile ne kadar rahat olduklarını kanıtlıyor. Bu minimalist parçalar şıklıktan da asla ödün vermiyor. Sadeleştikçe güzelleşen parçalar arasında yer alan XL elbiseler, ikonik ‘mule’ terliklerle, pamuk şallarla, büzgülü çantalarla kombinleniyor.

Sade Tesettür Elbise ve Pardösü Modelleri

Dozunda Şıklığın Naif Karşılığı Pembe Elbise

Söz konusu bebek pembesi elbiselerse, dolaplarda yer açmak lazım. Sadeleştikçe güzelleşen parçalar arasındaki pembe elbiseler, naif tonlarıyla sakinliğini korurken yumuşacık kumaşlarıyla da dozunda şıklığı karşılamaya hazır.

Tesettür Elbise Modelleri

Denimin Ferah Havası

İncecik, dökümlü denim kumaşlarla tasarlanan parçalar hem bir o kadar sade hem de bir o kadar cool. Birçok havalı özelliği taşıyan bu eforsuz denimlere dolaplarda yer açmak beklemeyin. Denim mavileri, beyazlarla, sneakerlarla, incecik hırkalarla bulaşarak da az parçayla ikonik tavırlara bürünmek için beklemede.

Sade Tesettür Elbise ve Pardösü Kombinleri

Pardesü: The Row

Az ve Öz Kombinlere Maksi Yelek

Bembeyaz maksi boy bir yelek. Tek başına kombindeki cool’luğunu göstermeye hazır zarif tasarım, az ve öz parçalarla şık bir kombin oluşturmaya hazır. Baştan aşağı tek renk giyinme stilini kullanabileceğiniz bu feminen parçanın kuğu gibi görüntüsü ve uzun boyuyla havalı silüeti tesettürlü kadınların çekim alanında olmalı.

Tesettür Elbise Modelleri

Elbise: Benin – Satın Al

Giy – Çık: Pamuklu Gömlek Elbise

Güneşin sıcaklığını iyiden iyiye hissederken pamuklu kumaşlara dolaplara yer açmalı. Şıklığın abartıdan, ışıltıdan, pırıltıdan geçmediğini kanıtlayan tasarımlar, sadeliğin şıklıkla doğru orantılı olduğunu kanıtlıyor. Yaz boyu üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz uzun boylarıyla, pamuklu kumaşlarıyla, nude renkleriyle giy – çık gömlekler karşınızda.

Sade Tesettür Kombin

  • Kombin Detayları:
  • Elbise: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 79.95 TL
  • Hırka: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 69.95 TL
  • Çanta: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 129.00 TL
  • Ayakkabı: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 179.00 TL
  • Şal: max Mara 2018 İlkbahar Yaz

Serin Suların ‘Mavi’sine Dalın

Sadeleştikçe güzelleşen parçalarla minimalist bir kombin yapmak için serin sulara dalma vakti. Sıcak yaz gününe en açık tonlarıyla geçiş yapan mavi, tesettürlü kadınların dolabında yer edinmesi gerekenlerde. Mavi bir etek ve onu tamamlayan beyaz parçalarla, abartıya yer vermeden, en sade ve en soft renklerle organik kombinler oluşturmalısınız.

Tesettür Elbise Modelleri

Elbise: Refka – Satın Al

Mikro Desenlerle Monokrom Stiller

Aynı rengin baştan aşağı kullanımı ya da siyah – beyazın ikonik uyumu… Sadeleştikçe güzelleşen parçalarla oluşturacağınız monokrom stiller, iddiasız gibi görünen ancak iddiasını vurgulayan siluetlere imkan tanıyor. Abartılı çiçek desenleri ya da yoğun geometri oyunlarına gerek yok. Mikro desenlerle tasarlanan ve asla göz yormayan tasarımlar, monokromla kombinlediğinde sadeliğini ve sadeleştikçe de şıklığını koruyor olacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir