Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri

Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri

Roman Triko Modelleri 2014

Sonbahar renkleri ve zarif tasarımları ile Roman, 2014 sezonunda koleksiyonuyla moda severlerden tam not aldı. Koleksiyonda klasik modellerin yanı sıra, rahat ve şık tasarımlar dikkat çekmekte. Soğuk havalarda gardıroplarımızın kraliçesi olan trikolar, her sezon değişen trendler ve renklerle yenilenmekte. Biz de bugün size moda alışverişinize çıkmadan önce Roman’ın yeni sezon triko modellerini hazırladık.

Soğuk ve kapalı havalarda, kıyafet tercihlerimizde kararsız kaldığımız günler olur. Doğru kombinler yapmak için gardırobumuzun başında saatlerce düşünür dururuz. Tam da böyle zamanlar için sizlere önerimizi klasik ve tek renk parçaları birleştirmenizdir.

Roman Triko Modelleri 2014

Roman triko modelleri sezonda minimal formlardaki tasarımlar ile beğeneceğiniz ve çok kolay kombinleyebileceğiniz parçalardan oluşmakta. Roman kendine özgü tarzıyla her sezon ivmesini yükseklere taşımakta.

Özellikle 2014 sonbahar kış sezonundaki trikolar, zamansız parçalar listesinin başında. İnce zarif trikolar her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller arasında geliyor. Koleksiyonda salaş oversize kesimler, pelerin havasındaki trikolar, asitmetrik modern kalıplar, tunik havasındaki şık tasarımlar, her sezonun olmazsa olmazları basic modeller ve sezonun trendi olan kürkle yorumlanmış zarif modeller öne çıkan parçalar arasında.

Her kıyafetinize kolayca kombinleyebileceğiniz birçok farklı modeli Roman triko koleksiyonunda kolaylıkla bulabileceksiniz. Biz Roman’ın yeni sezon koleksiyonundaki zarif detayların modern trikolarla yorumlanmasını çok beğendik. Umarız sizler de Roman’ın yeni sezon triko koleksiyonunu beğenirsiniz.

Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-1
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-2
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-3
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-4
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-5
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-6
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-7
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-8
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-9
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-10
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-11
Roman 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri-12

1 Trackback

  • 2013-11-09 | Permalink |

    […] Roman kulvarında farklı tasarımlarıyla, hanımların ilgi odağı olmaya devam ediyor. 2014 yeni sezon modelleri sonbahar kış mevsiminde, bizi nelerin beklediğinin sinyallerini veriyor. […]

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *