Renkli ve Keyifli Kutlamalar Yeniden Hayatımızda!

Renkli ve Keyifli Kutlamalar Yeniden Hayatımızda!

Tesettür Doğum Günü Kutlama Teması

Covid-19 salgınıyla geçen 2 yılın ardından özlemle beklediğimiz kalabalık sofralar, eğlenceli kutlamalar ve rengarenk davetlere yeniden kavuşuyoruz.

Geçtiğimiz iki yılda es geçilen ya da sönük geçen bu eğlence dolu anlar salgının sona ermesiyle çok daha fazla gündemde. Kınalar, düğünler, nişanlar, sünnet törenleri, renkli ve eğlenceli doğum günü kutlamaları ve hatta son yıllarda hayatımıza giren ‘baby shower‘ kutlamaları ve dahası için ne yapsak nereden başlasak sorularıyla karşı karşıya kalabiliyoruz.

Baby Shower Parti Malzemeleri

Sahi bu kutlamaları nasıl yapıyorduk? Bir çok farklı seçenek vardı belki ama şimdilerde çok şey değişti. Online alışveriş şimdilerde en pratik ve en cazip seçenek olduğunu söylemekte fayda var.

Toptan Parti Malzemeleri

Siz de ‘En iyi partiyi ben yaparım!’ diyenlerdenseniz işte birbirinden çeşitli parti malzemeleri sunan Partiadresi ile en özel günlerinizi renklendirme fırsatı!

Baby Shower Parti Malzemeleri

Mükemmel Kutlama için Planlama Rehberi

  • Partiyi nerede yapacağınızı belirleyin
  • Partinin yapılacağı tarih ve saati belirleyin
  • Parti için ne kadar bütçe ayırabileceğinizi hesaplayın
  • Parti konseptini belirleyin
  • Davetiyelerinizi hazırlayın

Parti Adresi Toptan Parti Malzemeleri

Partinize En Uygun Temayı Belirleyin

Düğün, nişan, sünnet töreni, doğum günü partisi ya da baby shower partisi kutlamaları için bir tema belirlemek ve o temaya bağlı kalarak tüm organizasyonu tamamlamak gereklidir.

Parti Adresi Toptan Parti Malzemeleri

Kutlamalarda kullanacağınız süslemeleri seçerken zorlanıyorsanız işe sevdiğiniz temayı belirleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında temayı en iyi şekilde yansıtacak olan parti malzemeleri; parti süsleri, karton bardak ve tabaklar, flamalar, şekerler, balonlar, rozetler, peçeteler, kağıt zincirler, masa süslerini seçebilir ve www.partiadresi.com ‘dan hemen sipariş verebilirsiniz.

Parti Malzemeleri Cupcake Kağıdı

Renkli İkramlar Hazırlayın!

Özlemle beklediğimiz partilerle sevdiklerimizle bir araya gelmeyi iple çekiyorken her ayrıntısını düşündüğümüz organizasyonun en dikkatle düşünülmesi gereken noktalarından biri de ikramlar.

Hesaplı Parti Malzemeleri

Bir kesim parti ikramlarını catering şirketlerine bırakmayı tercih etse de siz ‘En iyi partiyi ben yaparım!’ diyenlerdenseniz işte size leziz ve partilerin olmazsa olmaz atıştırmalık tarifleri!

Kanepe Çubuğu

Renkli ve Doyurucu Kanepeler

Tost ekmeklerini dilimleyerek ve damak tadınıza göre farklı peynirler, yeşillikler, soslar ve şarküteri malzemelerini bir araya getirerek renkli ve lezzetli kanepeler hazırlayabilirsiniz.

Ve son olarak kanepelerin üzerine parti temanıza uygun çubuklar kullanarak hep lezzet şölenini sabitleyebilir, hem de tek lokmalık atıştırmalıklarınızı partinize uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Unutmayın ki parti atıştırmalıklarının en başını bu renkli kanepeler çekiyor!

Parti Malzemeleri Nereden Alınır?

Mini Ferahlık Salatalar

Dielediğiniz yeşillikler ve soslarla hazırlayacağınız salatalar kutlamalarınızın ferahlatıcı lezzeti olacaktır. Lezzet şöleni sunan salataları www.partiadresi.com ‘un şeffaf tek kullanımlık bardaklarında sunarak lezzetin yanında renkli bir şölen de oluşturabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Plastik Şeffaf Parti Kaseleri

Parti ve Kutlamaların Kurtarıcısı Meyve Salataları

Pratik şekilde hazırlanabilen ve parti masalarının en renkli ikramlıklarından olan meyve salataları sizin de kurtarıcınız olabilir. Mevsim meyvelerini küp küp doğrayıp harmanlayarak çabucak hazırlayabileceğiniz meyve salatalarını www.partiadresi.com ‘dan alacağınız tek kullanımlık şeffak kaselerde sunabilirsiniz.

Parti İkramlıkları

Minik Sütlü Tatlılar

Sert plastik malzemeden üretilen bardaklarda damak tadınıza uygun sütlü tatlılar, pudingler, supangleler sunabilir ve üzerlerini dilediğiniz gibi süsleyerek keyifli bir parti ikramı hazırlayabilirsiniz.

Toptan Kek Kapsülü

Renkli Kurabiyeler ve Cupcake’ler

Partileri atıştırmalıklarının en ilgi gören lezzetlerinden olan renkli kurabiyeler ve cupcake’ler hazırlanış olarak biraz ön hazırlık gerektirse de görsel ve lezzet şöleni olarak bir partinin olmazsa olmazlarıdır diyebiliriz. Kalabalık davetlerin bu vazgeçilmez lezzetini temanıza uygun bir renkte seçeceğiniz kek kapsüllerinde ve yine temanızla uyumlu kek standında sunarak konseptinizde bütünlük sağlayabilirsiniz.

Toptan Plastik Tabak

Renkli kurabiye hazırlarken bir çok seçenek karşınıza çıkabilir. Ancak şimdilerde en çok renkli bonibonlarla hazırlanan kurabiyeler partileri süslüyor. Bu kurabiyeleri dilediğiniz renkte tek kullanımlık karton veya plastik tabaklarda sunabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir