Renkli ve Formal Yeni Nesil Ofis Görünümleri

Renkli ve Formal Yeni Nesil Ofis Görünümleri

Mizalle Lacivert Pantolon Ceket Takım

Pazartesi sendromuna karşı duran ofis görünümleriyle renkli bir dünyaya transfer olun.

Parizyen stillerden gökkuşağı renkli ‘suit’lere kadar, yüksek modanın etkisi altına giren trend parçalarla mesai saatleri enerji dolacak.

Gelin formal tavrından ödün vermeden neşeli tavır takınacak yıldız parçalarla tanışın.

Mizalle Ceket ve Qui Prive Takım

Bahar Renkli Takımlar

Çalışan kadınların yeni güçlü parçası, power suit’ler bir trend hareketi olmaktan çıkıp moda dünyasını esir alıyor. Modern havalarıyla metropol hayatının vazgeçilmezi olan parçalar, kıştan yaza renklenerek yenileniyor. Tutti frutti renkleriyle hayran bırakan pantolon – ceket ikilileri iddiasını stilettolarla ortaya çıkarıp, babetlerle dengeliyor.

Zara Mavi Desenli Etek

Mavi Desenli Etekler

Mavi ve tonlarının hem resmi hem sportif farklı bir duruşu var. İlkbaharın güneşli günlerinde formal tarzı bozmadan kombinlere renk getirecek en favori renk, koleksiyonlarda da genişçe yer buldu. Kimi zaman marin desenlerle kimi zaman floral basılarla mavi tonları en çok eteklere hareket kattı.

Benin Piliseli Şifon Etekler

Şeker Gibi Pileli Etekler

Mavisiyle pembesiyle mesai saatlerine geçiş yapan pileli etekler, şeker gibi renkleriyle kendine hayran bırakıyor. İlkbahar – yaz sezonunun en sevilen görünümlerine imza atan parçalar, ofis stilinin de adeta kurtarıcısı.

Feminen Renklerde Maskülen Blazer Ceket

  • Pembe Ceket – Trendyolmila: Satın Al
  • Nar Çiçeği Ceket – Happiness İstanbul:  Satın Al

Feminen Renklerde Maskülen Blazer’lar

Formal algılarından hiçbir şey kaybetmeyen blazer ceketler, maskülen kalıplarına karşı feminen renklerle buluşuyor. Pazartesi sendromunu geride bırakan tasarımlar, pembeyle turuncuyla buluşuyor, ofise sıcacık bir hava getiriyor.

Aybikestil Tulum

Modanın ‘Taze Şıkı’ Tulumlar

Metropol sıcaklarına uyarlanan tulumlar, 2019 ilkbahar – yaz sezonunda joker parça oluyor. Dünya modasını etkisi altına almakla yetinmeyen tasarımlar, tesettür modasına da geniş kalıplarıyla uyarlanıyor. Resmi tavrı güçlendirmek isteyenlerse blazer ceketlerle görünümünü tamamlıyor.

Kadriye Baştürk Elbise

Ferah Elbiseler

Sıcak günlere doku ve renkleriyle uyum sağlayan elbiseler, mesai saatlerinde de konforu kaçırmamanın peşinde. En sade kesimleriyle, sıfır desenle, sadece ferah renkleriyle ofise aydınlık bir hava katacak tasarımlar; bele dolanan incecik kemerle şekilleniyor.

Zara Batik Baskılı Etek

Batik Baskılı Etekler

90’larda oldukça popüler olan batik baskılar, şimdilerde podyumdan sokağa transfer oluyor. Renkli serüvenine 2019 ilkbaharında devam eden tasarımlar, en çok eteklerde kendine yer buldu. Ofis stillerine yeni bir soluk getirmeye kararlı batik eteklerin renkli ve sportif tarafını formale çevirmek için sivri burun babetler, blazer ceketlerle kombinleyebilirsiniz.

Mango Patchwork Desenli Tunik

Patchwork Desenli Tunikler

Geleneksel desenlere dönüş yapan moda dünyası, patchwork baskılarla sezonu bohemya ile renklendiriyor. Sıcak kahve tonlarının turuncu, kırmızı gibi canlı renklerle harmanladığı tasarımlar, özellikle şifon tunik ve elbiselerde hayat buluyor. Ofisin formal algısını yıkmadan hareketlendirecek parçalara dolaplarda yer açın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir