Rengarenk Kombinlerle Bahara Hazırız!

Rengarenk Kombinlerle Bahara Hazırız!

Biz Her Bahar Rengarenk Kombinler Yaparız

Güneş, bahar yağmurları, ağaçların pembe tomurcuklarla çiçek açması ve tabiatın yeniden canlanması. Baharın habercisi tüm doğa bize fazlasıyla enerji vermektedir. Tüm renklerin işlendiği doğadan ilham alarak sizlere rengarenk kombinler hazırladık.

Sizin renginizi hangisi?

Sizin tarzınız hangisi?

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 İlkbahar Yaz

Turuncunun Enerjisinde Bahara Merhaba Deyin

Stella Mc Cartney’in şahane uzun ceket modeline vurulduk diyebiliriz. Oval kesimle hareketlendirilen modelin en can alıcı noktası, krem renk bloğu ile oval geçişi. Böyle bir ceketi bahara girdiğimiz şu günlerde tercih edebilirsiniz. Biz denimlerle kombinlemeyi tercih ederken, siz spor eteklerinizle de kombinleyebilirsiniz. Bahar kombininizde turuncuyu lacivert ve tonları ile kullanabileceğiniz gibi, yeşil ve bordolarla da kombinleyebilirsiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 İlkbahar Yaz

Rahat ve Spor Bir Stille Baharı Hissedin

Deri kışın trendleri arasında yerini aldı. Bahar ve yeni sezonla birlikte deri trendinin bir müddet daha gideceğini şimdiden söyleyebiliriz. Mulberry’nin oval kesim deri pelerin modelimiz rahatlığı ve şıklığı ile elegan bir duruş sergiliyor. Floral desenlerdeki düğmeleri ise ayrı bir şıklıkta. Vix markasının asimetrik renk blokları ile hareketlendirilen zarif eteğini kombinimizde alt grup olarak tercih ediyoruz. Brahmin çanta ve Julianne zarif kısa botlarda renk tercihimiz tabadan yana.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 İlkbahar Yaz

Neon Renkleri Hepimiz Çok Özledik

Geçen yaz en çok konuşulan renklerin başında neon renkler geliyor. Hepimiz de bu renkleri inanılmaz çok sevdik. Baharı hissettiğimiz şu günlerde neon renklerdeki Valentinonun yeşil kabanını kombinimizde kullanmayı tercih ediyoruz. Zımba detaylı Joes kısa süet bot ise şıklığı ile kombinimizin en şık parçalarından. Bir diğer neon renklerden olan şeker pembesinde Henri’nin hoş çantasını aksesuar olarak seçiyoruz. Pembeler, yeşiller kombinimizin en canlı renkleri.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 İlkbahar Yaz

Floral Desenlerden Biz Vazgeçemiyoruz

Yazın habercisi baharın gelmesini ne kadar çok istesekte serin günlerde trikolarımızdan da vazgeçemiyoruz. Monsoon’ın krem üzerine iki tane kocaman gül desenli trikosu, kombinimizde en sevdiğimiz parça. Artık hepinizin bildiği ve çok sevdiği bir model olan Meslita’nın şık kırmızı eteği kombinimiz için seçtiğimiz alt grubumuz. Sezon trendlerinden olan zincir saplı çanta modelimizde Versace’den. Kırmızı ve ekrunun uyumunu seviyorsanız sizlerde bu iki renkle şık kombinler yapabilirsiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 İlkbahar Yaz

Çizgili Modellerle Hareketli Kombinler Yapın

Enine çizgili modelleri zayıf hanımlarımıza öneriyoruz. Vero Moda’nın ekru siyah çizgili uzun trikosu baharda seçebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Donna Karan’ın karizmatik siyah eteğini alt grup olarak kombinimizde kullanıyoruz. Michael Kors kırmızı çanta ve Tom Ford siyah süet çizme kombinimiz tamamlayan diğer parçalarımız arasında. Baharın ayak seslerinin hissedildiği bu günlerde sizlerde rengarenk kombinler yapmalısınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir