Rengarenk Bir Yaz Kombini

Rengarenk Bir Yaz Kombini

Rengarenk Yazlık Tesettür Abiye Kombini

Muhteşem bir elbise. Bir İspanyol klasiği. Sanki Cebeli Tarık Boğazı’nın denize yansıyan tuluğ ve gurup vakti. Hem yeniden doğuşun ve buluşmanın heyecanı ve coşkusu, hem de beklenen son şarkı, nostalji, hüzün ve hatıralar. Yazın belki de davetlerdeki iz bırakan bir elbisesi. Boydan boya endam, boydan boya sarıdan kırmızıya, oranja, pembeye, yer yer mora ve lilaya kadar, bir renk akışı. Duyguların buluşması, yer yer hüzün. Her ne yaşanıyorsa yaşansın duyguya dair; yine bir ağır başlılık, zarafet, kibarlık ve asalet. Böyle bir elbiseye, bunu taşıyacak böyle bir ruh…

Bu elbisenin “V” yakası, vatkasız fakat dik duran omuzları, kolları, belini saran geniş ve zarif kuşağı, belden topuklara kadar dökülen kumaşın dokusu, zenginliğiyle dikkatlerden kaçmıyor. Özel günlerin ve davetlerin göz dolduran kıyafeti… Asil duruşun insana verdiği onur ve özgüven. Bütün bu değerler böyle bir elbiseyi taşıyana verdiği huzur ve mutluluk.

Bu elbiseyle ilgili betimlediğimiz övgülerden sonra bu elbiseye uygun ve bu elbisede bulunan renklerden birini seçerek kullanacağımız zarif bir ayakkabı herşeyi halledecektir. Beyaz; kibar, pembe; zarif, kırmızı; iddialı bir ayakkabıyı temsil etse, o gün ruhunuza hitab edebilecek bir ayakkabıyı da seçmiş olursunuz. Çantamız ve şalımızda gözeteceğimiz renk ikisinin aynı renk ve aynı tonda olması, bir renk peyzajı içinde baskın bir betimleme olacaktır. Diğer aksesuarlar ayrıca sizin tercihinizi beklemektedir.

Özel günler için böyle bir elbisem olmalı diyen hanımefendiler için daha fazla övgü yapmadan böyle bir elbiseyi zevkle önerebilirim. Her hanımefendinin asaletini ön planda tutacak zarif aynı zamanda şık bir kıyafeti olmalı.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

“Rengarenk Bir Yaz Kombini” için 2 cevap

  1. Kübra dedi ki:

    Bayıldım harika ama nerden alıcaz bu siteden satı§ yapıyormusunuz

  2. nilay aydoğan dedi ki:

    türkan eraslankılıç kombini çk beğendim nasıl temin edebilirim satışı nereden yapılıyor bilgi verirseniz çok memnun olurum hşç.lın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir