Refka 2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu (Online Alışveriş)

Refka 2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu (Online Alışveriş)

Refka-2017-Sonbahar-Kış -Koleksiyonu

Modanisa‘ya ait ve online alışverişin güçlü tesettür giyim markalarından Refka‘nın yine göz kamaştırıcı tasarımlardan oluşan 2017 sonbahar-kış koleksiyonu merceğimiz altında! Triko elbiselerden kazaklara, günlük yaşamın kurtarıcısı tuniklerden hırkalara kadar tesettür giyim trendlerinin ışığında hazırlanan koleksiyonun cazip fiyatlarla sunulması kendisine artı puan kazandırıyor. Refka’nın genç ve dinamik parçalardan oluşan yepyeni koleksiyonuna alışveriş sitemizden ulaşabileceğiniz hatırlatıp, diğer modelleri incelemeye devam edelim.

Refka-2017-Sonbahar-Kış -Koleksiyonu

Elbiselerin Sihirli Gücü

Desenlerin, fırfırların elbiselere kattığı hareket kombinlere de yansıyor. Refka elbise modelleri sayesinde sonbahar kış sezonunda yazdan kalma enerjik tesettür kombinlere imza atmanız da kolaylaşıyor.

Refka 2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Bayram Şıklığı Refka’dan

Yeni koleksiyonunu bayram öncesi görücüye çıkaran marka doğal olarak Refka şıklığını da bayrama taşıyor. Volanlarla hareket kazanan üç katlı piliseli etek ya da tek parçada zarif bir görünüme kavuşma kolaylığı sunan elbise bayram kombinlerinize ışık tutuyor.

Refka 2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Renk Renk Tunikler

Geniş renk alternatifiyle her zevke hitap eden tuniklere imza atan Refka, 2017-18 kışında da iddialı. Her hanımın dolabında bulunması gereken bu kullanışlı parçalar bazen spor bazen klasik kombinlere ilham veriyor.

 Refka 2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Kış Hazırlıkları Başlasın

Havalar bir serin bir sıcak devam ederken, kış gardıroplarının vazgeçilmez parçaları yelek, hırka ve triko kazaklar da gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Siz de kış hazırlıklarına erken başlamayı sevenlerdenseniz bu güzel parçaları kaçırmayın…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir