Ramazan’ın Aidiyet Hissini Kıyafetlerinize Taşımanın Yolları

Ramazan’ın Aidiyet Hissini Kıyafetlerinize Taşımanın Yolları

Ramazan'a Özel Tesettür Giyim Modelleri

Ramazan’ın ruhunu kıyafetlere yansıtmak için beklemeyin. Etnik desenler, bohem parçalar, sade ve bol görünümlerle bu ayın güzelliğini tesettür kombinler ile yaşayın.

Şıklığı zarafetinden gelen tasarımların, el işi nakışları, trendlerle buluşan geleneksel desenleri ve XL kesimleriyle iftar davetlerine yakışır stiller yakalayabilirsiniz.

Etnik Desenli Tesettür Modelleri

Etnik Desenlerle Eşsiz Görünümler

Sıcak yaz günlerine denk gelen Ramazan ayında, tasarımcılar uzak doğuya ulaşıyor. Kavurucu güneşin etkisini yansıtan renklerle eşsiz yansımaların buluştuğu parçalarda kültürel etkiler göze çarpıyor.

Etnik Desenli Tesettür Modelleri

Tesettürlü kadınların iftar kombinlerinde pastoral bir şıklık kazandıracak etnik desenli parçalar, iç ısıtan renkleri ve serin kumaşlarıyla adeta zanaatkar bir işçi. Elbise ve kaftan görünümlerinde kendini bulan etnik baskılı parçalar, kendi gibi doğal kumaşlarla tasarlanan keten karışımlı şallar, sandaletler ve hasır çantalarla tamamlayın.

Ramazan'a Özel Tesettür Giyim Modelleri

Bohem Parçalarla Özgür Formlar

Kiremit kırmızı, haki yeşil, sarı ve tüm toprak tonlarıyla buluşan tasarımlar bohem rüzgarlarını Ramazan ayında estiriyor. Bu ayın aidiyet hissine yakışacak, minimal ve minimal olduğu kadar da hoş bir görünüm sergileyecek bohem kombinlerin baş rolünde uçuş uçuş elbiseler yer alıyor.

İlhamını özgür formlardan alan parçalar, her zaman rahatlığın peşinde. Geçmişten de izler taşıyan desenleriyle şıklığı tansıtan parçalar, sıcak günlerin serin parçalarından olacak. Pastel tonlarının bir arada kullanıldığı kombinlerde bohem bir elbiseyle iftar davetlerinde Ramazan ruhunu yansıtın.

Ramazan'a Özel Tesettür Giyim Modelleri

Sade Görünümler Ramazan’ın En’i

Ramazan ayında her zaman sadelik ön plana çıkmalı. Şaşalı iftar sofralarından uzak durulması gerektiği gibi şaşalı kıyafetlerden de kaçınmak gerekiyor. Optimist renkler, abartılı desenler, dar kesimler tesettürlü kadının dolabında olmamalı. Ramazan ayında daha bir özen gösterilmesi gereken kombinlerde, düz kesimler, küçük ayrıntılar ve pastel renkler tercih edilmeli. A kesim elbiseler, feraceler, kaftanlar ve abayalar iftar davetlerinde ilk akıllara gelmesi gerekenlerden oluyor.

Ramazan'a Özel Tesettür Giyim Modelleri

Geleneksel Desenlerle Kültürel Görünümler

Nerede o eski Ramazanlar klişesine hiç şüphesiz özenle giyilen kıyafetler de ekleniyor. Bu ayın ruhunu yansıtan, geçmişten kopup gelen kültürel desenler tesettürlü kadınların kombinlerine eşlik ediyor.

Ramazan'a Özel Tesettür Giyim Modelleri

Bizlere özgü el işlemeli nakışlar, nakışlardaki lale figürleri ve daha pek çoğu. Kesimleriyle modern, görünümleriyle geleneksel olan bu parçalarla hem farklı hem de şık görünmenin tadını çıkarın. İftar davetleri için iyi bir seçenek olacak geleneksel işlemeli feraceler, kaftanlar ve abayalarla konforu yaşayın.

Ramazan'a Özel Tesettür Giyim Modelleri

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir