Ramazan’a Özel Sofra Koleksiyonu

Ramazan’a Özel Sofra Koleksiyonu

Bella Maison Ramazan Özel Sofra Koleksiyonu

Ev tekstilinde renklerin markası Bella Maison, sofra koleksiyonuyla Ramazan sofralarına şıklık katıyor. Yemeklerin lezzetinin olduğu kadar sofra şıklığının da önemine inanan Bella Maison, özel koleksiyonuyla Ramazan’da kurulan özenli sofralara eşlik ediyor.

Bella Maison Yemek Takımları

Bu çerçevede klasik şıklığıyla öne çıkan Bella Maison Vanessa yemek takımları, mavi ve beyazın uyumuyla iftar sofralarına huzur katıyor. Mavinin dinginliği takımlardaki zarif motiflerin tamamlayıcısı oluyor. Ramazan sofralarının bereketi olan çorbaların servisi için tercih edilen kaseler hem iftarda hem sahurda çorbadan alınan keyfi artırıyor.

Bella Maison Vanessa Yemek Takımları

Ramazan’da her sofranın vazgeçilmezi iftariyelikler ve kahvaltılıklar, Bella Maison’un kahvaltılık serisiyle masalarda yerini alıyor. Gold rim detaylı kapaklı kahvaltılık setleri ve farklı boylardaki bölmeli tabaklar servisi ve ikramı kolaylaştırıyor. Kahvaltılıklarla uyumlu renklerde tasarlanan çay bardağı setleri de sabırsızlıkla beklenen çay keyfine keyif katıyor. Renkli bardaklar, şerbet ve içecek ikramlarında Ramazan sofralarının tamamlayıcısı haline geliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir