Ramazan Davetlerine Özel Stil Önerileri ve Kombinler

Ramazan Davetlerine Özel Stil Önerileri ve Kombinler

İftara Özel Kombinler

Kombin: Etek: Jane Norman, Kap: LK, Ayakkabı: Andrea

Davetler ve organizasyonların sayısı Ramazan ayı ile birlikte artıyor. Bununla birlikte iftar yemeği davetlerinde ne giysek düşüncesi, hepimizin aklında. En şık kombini yapmak, ya da kendinizi içinde en rahat hissedeceğiniz kıyafetleri bir araya getirmek öncelikli düşünceler arasında. Bize göre şıklık ve rahatlık kombinlerde ikili düşünülmesi gereken konulardan.

İftara Özel Kombinler

Kombin: Etek: Jane Norman, Gömlek: Gathered, Çanta: Matheww

Dört mevsim kalem etekler

Bir klasik haline gelen kalem etekler herkesin gardrobunda. Kalem etek tercihlerinizde üzerine çok yapışan modellerden ziyade, daha rahat ve düz inen kalıplardaki etekleri tercih edebilirsiniz. Kalem eteğinizin üzerini uzun bir yelek ya da gömleklerle kombinleyebilirsiniz. Akşam yemeğinizde rahatlığı ön planda tutarak kalem eteklerinizin altına, rahat edeceğiniz ayakkabılarınızı tercih edin.

İftara Özel Kombinler

Kombin: Etek: DsQuared, Bluz: Nonki

Vazgeçilmez kloş etekler

Ölçülü giyimi tercih eden tüm bayanların ilk tercihi olan etekler, kombinlerinde vazgeçilmez parçası. Gömlek ve kloş etek ikilisi elinizin altında her zaman bulunması gereken parçalar. İftar yemeği davetlerinizde de bu ikiliyi gönül rahatlığı ile kombinleyebilirsiniz. Kloş eteklerde renk olarak size en yakışan rengi seçebilirsiniz. Buz mavisi ise bu sezon bizim favorilerimiz arasında.

İftara Özel Kombinler

Kombin: Etek: Roksanda, Babet: Charles David

Her daim babetler

Eskiden şıklık ve ayakkabı denilince ilk akla gelen topuklu ayakkabılar olurdu. Ama şimdi topuklu ayakkabıların yerini artık babetler almaya başladı bile. Abiyeler hariç, her kombinlerinizde babetlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günün tüm gün yükünü taşıyan ayaklarınız için, akşam yemeklerinde babet giymenizi öneriyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir