Ramazan Coşkusu TRT Ekranlarında

Ramazan Coşkusu TRT Ekranlarında

Serdar Tuncer’in Sunduğu Ramazan Sevinci Programı

Televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer’in sunduğu ‘Ramazan Sevinci’ programı, Ramazan ayının ilk günü olan 6 Haziran Pazartesi günü ilk programıyla TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşacak.

Geçen yıl olduğu gibi yine Tarihi Eyüp Sultan Cami’nden canlı yayınlanacak olan program, birbirinden özel konuklar, Kuran-ı Kerim, İlahi ve kaside dinletileriyle Ramazan sevincine ortak olacak.

‘Ramazan Sevinci’ programının ilk konuğu ise Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez olacak. Ayrıca, Eyüp Sultan Camii İmam Hatibi Metin Çakar’ın Kuran-ı Kerim tilaveti okuyacağı, Hafız Bilal Demiryürek’in ise Kaside Dinletisi sunacağı program Ramazan’ın ilk gününde izleyicilerin İftar sofralarına misafir olacak.

Serdar Tuncer’in Sunduğu Ramazan Sevinci Programı

İslam âleminin sevinçle beklediği ve Müslümanlar için mübarek ay Ramazan, TRT 1’in canlı yayınlarıyla evlere konuk olurken, TRT 1 izleyicilerini yine zengin bir Ramazan ekranı bekliyor. TRT 1 Ramazan Programları, yine sımsıcak, birliktelik ve sevinç dolu olacak.

Şair Serdar Tuncer’in sunacağı ‘Ramazan Sevinci’ programı Ramazan boyunca her gün 19.00’da, iftarı beklediğimiz saatlerde, hoş sohbetler, değerli konuklar, sevilen ilahiler ve ülkemizin güzide Kuran-ı Kerim okuyucularından Kuran-ı Kerim ziyafetleri ile TRT 1 ekranlarında olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir