Ramazan Bereketini Lokma İle Yaşayın

Ramazan Bereketini Lokma İle Yaşayın

Ramazan Bereketini Lokma İle Yaşayın

Lokma bu sayıda evinizin gözbebeği mutfağınızı, lezzetler arası unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Ramazan özel sayısı ile sofranızı lezzet şölenine çeviriyor.

Lokma ekibi her ay en güzeline erişmek için araştırıyor, çabalıyor, derleyip toparlıyor ve sepetini hazırlayıp siz kıymetli okurlarının karşısına çıkıyor.

Lokma’da bu ay sizi neler mi bekliyor?

Lokma bu ay, Ramazan’a özel tarifleri sizlerle buluşturuyor. Bereketli sahurlarda hem tok tutan hem de damaklarınızı şenlendiren lezzetler başköşeyi alıyor. ‘Havalar sıcak da olsa Ramazan’da çorba hep iyi gelir’ söylemiyle sizleri karşılayan Lokma ekibi, en özel çorba tarifleri bu dosyada okurlarının beğenisine sunuyor.

Ramazan Bereketini Lokma İle Yaşayın

İftar saatini sabırsızlıkla bekleyenlere, harika kokuların kaynağı “Ana Yemekler” birbirinden güzel tariflerle geliyor. Ana yemeğe en iyi arkadaşlığı pilavlar ve börekler yapar diye düşünen Lokma ekibi, sizler için zahmetsiz ve farklı lezzetler sunan “Pilavlar ve Hamur İşleri” dosyasını Ramazan özel sayısında paylaşıyor.

İftarların vazgeçilmezi, sofraların süsü salatalar ve sofraların en göz alıcı başlangıcı zeytinyağlılar da en ince detaylarıyla Lokma’nın Ramazan’a özel Haziran sayısında okurlarına bereketli tarifler sunuyor.

Ramazan’a özel klasik tatlıların yanında daha önce hiç duymadığınız damak çatlatan tarifleri Lokma’nın Haziran sayısında bulabilirsiniz. “Lokmalık” bu sayıda “İftar Sofralarının Rıza Makamı: Misafir” konusu ise okurlarına ulaşıyor. Kocaman heyecan bulutu içinde Hatice Özdemir Tülün’ün Genel Yayın Yönetmenliği ile toplanan Lokma ekibi, Burçin Bilge’nin Lokma tariflerinden hazırladığı yemekleri, Sezer Alçınkaya ve Melis Kayacık’ın fotoğrafları, Yasemin Darbaz Karaca’nın konsept ve stil uygulamaları, Tûba Öztürk Özdil editörlüğü ve Reyhan Cerit Bala’nın sanat yönetmenliğinde elinizden bırakamayacağınız bir dergiye dönüştürüyorlar. Siz de bir LOKMA buyurmaz mısınız?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir