Rahat ve Zamansız Zerafet!

Rahat ve Zamansız Zerafet!

The Root İlkbahar Yaz 2017 Tasarımları

The Root, moda dünyasına kaliteden ve tarzından ödün vermeyeceğinin sözüyle giriş yaptı.

İstanbul merkezli tasarım stüdyosu The Root, özgür, cesur, sade, kendine güvenen, sorgulayan, çabalamadan ve hatta farkında olmadan fark yaratan her kadının gardırobunda yer alma fikriyle moda dünyasındaki yerini aldı.

Markanın kurucusu Ayşe Karabulut Sezer yaratıcı medya alanında yaptığı çalışmalarda ilke edindiği “ayakları yere basan yaratacılık” kavramını; The Root koleksiyonlarına taşıdığını belirtiyor ve The Root’u şöyle anlatıyor; “Sadece küçük aksesuar değişimleriyle gündüzden geceye kullanılabilen, rahatlığı ve sadeliği ön planda tutan parçalar, The Root’un tasarım anlayışının vazgeçilmez ve sürekli öğeleri. The Root moda severlere, zamandan ve mekândan bağımsız zarafet ve şıklığı vadediyor. The Root koleksiyonu tamamen markaya özel seçilen ve ürettirilen materyallerden oluşuyor. Markanın temel çıkış noktalarından biri; kaliteden taviz verilmeden hazırlanan parçaların aynı zamanda erişilebilir olması.

The Root İlkbahar Yaz 2017 Tasarımları

İlkbahar yaz 2017 tasarımlarını yakında sunacak olan marka, rahatlık, kalite ve doğru kesimlerin mükemmel uyumuna odaklanırken daha renkli bir koleksiyon üzerinde çalışıyor.

The Root İlkbahar Yaz 2017 Tasarımları

Bireysel yatırımla yola çıkan markanın kısa vadede hedefi seçkin dünya markalarının yer aldığı dünya moda sektöründe adından söz ettiren bir Türk markası olarak yerini almak.

The Root İlkbahar Yaz 2017 Tasarımları

The Root koleksiyonuna markanın web sitesi ve online mağazası www.theroot.co adresinden ulaşmak ve satın almak mümkün. Koleksiyon, markanın web sitesi ve Wepublic başta olmak üzere moda dünyasının en seçkin markalarının yer aldığı satış noktalarında yer alıyor. Yakın zamanda açılacak olan Galeries Lafayette de, yine markanın koleksiyonlarını tüketicileri ile buluşturacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir