Rahat ve Şık Pelerin Palto Kombini!

Rahat ve Şık Pelerin Palto Kombini!

2012 Kış Tesettür Giyim Önerileri

2012 kışının en büyük trendlerinden biri kuşkusuz pelerin paltolar, pelerin ceketler, yani genel olarak pelerinler. Pelerinler ayrı bir konu, ama pelerin stili paltolar ya da ceketler genel olarak bir pelerine kol girişleri yapılmasıyla oluşuyor ve pelerinlere göre daha modern çizgiler taşıma eğilimi gösteriyor.

Eğlenceli, tuhaf, fantastik ve bazen de futuristik bir yanı olan pelerin palto ve pelerin ceket gardrobunuza bireysellik katmanız için bu kış mutlaka edinmeniz gereken parçalardan.

Pelerin tarzı palto modasının esin kaynakları çeşitli: geçen yüzyılın İngiliz pelerinleri ve Sherlock Holmes’dan tanıdığımız trençkotlarından, çoban abalarına, 60′ların pançolarına kadar pek çok esin kaynağı, bu trende çeşitlilik getiriyor.

Kombinimizde siyah beyaz renklerin hakimolduğu  %100 ipek eşarpla kusursuzlaştırın. Triko Mısırlı günlük giyimde yarattığı alternatiflerin yanısıra ipek eşarp koleksiyonuyla da dikkat çekiyor.

Kendinden emin, stil sahibi ve şıklığına önem veren herkes için Koton, her tarza uygun ve birbiriyle rahatlıkla kombine edilebilir parçaları bir arada sunuyor. Koton kadın ve erkeği, şıklığı sınırsız çeşitte ürün ve uygun fiyatlarla bir arada buluyor. Koton marka siyah bir kazak ile pelerin palto içinde rahat edeceksiniz.

Pelerinstili paltonuzu, kalem etek, elbise ya da uzun eteklerle kombinleyebilirsiniz. Bu moda, size iddialı görünerek sonsuz sayıda stil yaratma imkanı sunuyor.

Hotiç, modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uyumlu, günden geceye uzanan dinamik ve elegan seçenekler sunarken, ürünlerinde kullandığı gerçek deri ve doğal malzemelerle kaliteden ödün vermiyor. Hotiç marka oksford ayakkabılarla hem rahat edin hem de kusursuz bir görünüm sağlayın…

Çantalarda deri kalitesini özel tasarımlarla sunan Derimod, kaçırılmayacak indirim fırsatlarıyla…

Küçük aksesuarlarla kombini tamamlıyoruz. KOTON marka yüzükle tamamladığımız kombini siz yine siyah renkli bir eldiven ile de tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir