Rahat, Ölçülü ve Şık Bir Kombine Ne Dersiniz?

Rahat, Ölçülü ve Şık Bir Kombine Ne Dersiniz?

Ölçülü Rahat ve Şık Bir Kombin

Gülkurusu yazlık kısa kollu bir elbise. Kumaşıyla kesimiyle, modeliyle apayrı bir değeri olan, gipür işlemeli çiçeklerle bezenmiş bir zarif elbise. Baştan aşağı, boydan boya dökümüyle kullanımı rahat olan bir elbise. Ev içinde kullanabileceğimiz gibi dışarıya çıktığımızda beyaz bir ceketle kombin yapabileceğimiz bir elbise.

Saat, bilezik ve şık bir çantayla aksesuarlarımızı eşleştirirken ayakkabımızı ve örtü olarak kullanacağımız şalımızı ya beyaza yakın, ya da tam tersi gülkurusu elbisenin üzerinde daha koyu bir rengi deneyebileceğimiz kombin oluşturabiliriz. Önemli olan dışarıya çıktığımızda kullanacağımız ceketin beyaz ve sade bol bir kesim olmasına dikkat etmemizdir.

Giyim kuşam konusunda binlerce ürün, farklı stil ve modellerde marka olarak piyasaya sürülmekte, insanımızın ihtiyaçları doğrultusunda muhafazakar ve mütedeyyin kesim de dikkate alınmaktadır. Gerek ülkemizde, gerek dış ülkelerde muhafazakarlık insani değerleri muhafaza etmek, kaybetmemek ve yitirmemek anlamına da geliyor artık. Giysilerde kombin oluşturma işi de öyle bir hal alıyor ki, başörtü kullananlar ile başörtüsü kullanmayan bayanların birleştiği nokta, rahat ve ölçülü bir kullanım bir trend oluşturabiliyor.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir