Rahat Kombinlerle Hafta Sonuna Hazırlık

Rahat Kombinlerle Hafta Sonuna Hazırlık

Hafta Sonu Kombinleri Tesettür

Biz değil miyiz hafta sonu gelse de güneşli güzel günlerin tadını çıkarsak diyen? Evet, hafta sonu yaklaşıyor… Peki, hafta sonunun enerjisine kıyafetlerimiz hazır mı? Hazır değilse bile şimdi Yesiltopuklar.com editörlerinin önerileriyle hazır olacak.

Haydi gelin gardırobunuzdaki rafları karıştıralım ve hangi parçaları hangi parçalarla giysek diye bir göz atalım.

Hafta Sonu Kombinleri Tesettür

Cumartesi’nin Geleceği Cuma’dan Belli

Hafta sonunun müjdecisi olan Cuma akşamları günü hiç bitmese dediğimiz oluyor. Özellikle böyle güzel bir bahar mevsiminde, akşamüstü ailece bir sahil yürüyüşü iyi gider diye düşünüyoruz. Bu güzel yürüyüşte nasıl giymeliyim diyorsanız, şimdi gardırobunuzun derinliklerinde kalan o sweatshirtü çıkarın deriz. Üzerine alacağınız spor bir kap ve bol paça rahat bir jean kombinin altın parçaları olacak. Yürüyüş dediğimize göre ayakkabı ve çanta seçimlerimizde tabii ki spor olmalı. Düz renklerde bir şal ile kombini taçlandırabilirsiniz.

Hafta Sonu Kombinleri Tesettür

Cumartesi Neşesi

Hafta sonunun en güzeli ve en çok kişilerin kendine ayırdıkları gündür Cumartesi… Ya kuaför randevumuz vardır ya da samimi bir dostumuz ile bir kahve planımız. Eğer bu hafta sonu dostlarınızla bir planınız varsa sakın şık olmalıyım diyip rahat parçalardan ödün vermeyin! Unutmayın bugün Cumartesi ve hafta içi dört gözle beklediğiniz o kıymetli gün! Kombin yaparken rahat parçaları seçmemiz gerektiğini vurguladık. Peki, bunlar neler mi? Tabii ki cool bir babet ve casual parçalarla günü tamamlayabilirsiniz.

Hafta Sonu Kombinleri Tesettür

Büyüklerimizle Güzel Bir Pazar

Cumartesi gününü kendimize ayırdığımıza göre Pazar gününü ailemiz ve büyüklerimizin gönlünü yaparak geçirebiliriz diyorsanız önerilerimize kulak verin. Bunlar neler mi? Ailenizle güzel bir mangal keyfi yapmak ya da dışarı da bir akşam yemeği yemek isteyebilirsiniz. Bunun için müstakbel Pazar gününe iki farklı kombin hazırladık;

Hafta Sonu Kombinleri Tesettür

Mangal keyfi biz Türklerin vazgeçilmez eğlence biçimidir. Unutulmaz anlar, sohbetler eşliğinde yenilen yemeklerin tadı da bir başka olur. Böyle bir günde rahat parçalar en büyük kurtarıcınız olacaktır. Bol paça denim pantolon, tunik ve spor ayakkabılarınızla cool bir şıklık oluşturacağınıza eminiz.

Hafta Sonu Kombinleri Tesettür

Peki ya akşam yemeği? Akşam ailenizle şık bir restoranda yemek planınız var ama hem rahat parçalar giyinmek istiyorsunuz  hem de şık mı görünmek istiyorsunuz. Bu iki isteğin bir arada olması güç gibi görünse de orta yolu bularak bir çözüm getirebiliriz. Örneğin; rahat ancak şık bir babet ile kiloş eteğin uyumu tartışılmaz, tabii rahatlığı da… Parçalar arasındaki renk uyumları da tarz işinden ne kadar iyi anladığınızı gösterecek!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir