Puffer Montlar Nasıl Giyilir ve Nasıl Kombinlenir?

Puffer Montlar Nasıl Giyilir ve Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Şişme Mont Modelleri

Kış mevsiminin sıcak kalkanı şişme montlar, yumuşacık dokusu ve içimizi ısıtan dokularıyla vazgeçilmezimiz oluyor.

Sezonun öne çıkan bu parçası belki de hemen her gün bizimle birlikte oluyor. Peki her gün bize eşlik eden bu montları en iyi şekilde nasıl kombinleriz, hangi parçalarla kusursuz görünür? İşte bu soruların yanıtını tesettür kombin önerileri ile taçlandırdık!

Tesettür Şişme Mont Kombinleri

  • Kombin Detayları: Mont: Mudo 329.99TL, Kazak: Mudo 129.99 TL, Etek: adL 249.90 TL, Bot: LC Waikiki 69.95 TL, Çanta: Koton

Şehrin Ritmine Ayak Uydurun

Kış mevsiminin geldiğinin neredeyse buz tutan havaların kendini hissettirmesinden değil, yumuşacık görünümleriyle puffer montların tüm şehri sarmasından anlıyoruz. Her mevsim bizimle olan bu klasik parça mükemmel bir stil parıltısına sahip. Puffer montları kombinlemenin en pratik ve zahmetsiz yolu ise yine cool ve casual parçalarla bir araya getirmekten geçiyor. Mudo koleksiyonunda bolca yer alan montları uzun plise eteklerle ve sezonun yükselen trendi desenli kazaklarla kombinlemeyi deneyin.

Tesettür Şişme Mont Kombinleri

  • Kombin Detayları: Mont: NetWork 3995.00 TL, Etek: Mudo 119.99 TL, Bot: NetWork 799.00 TL, Çanta: NetWork 439.00 TL

Yüksek Sesli Bir Stil

Klasik moda anlayışının temsilcisi olan puffer montlar soğuyan havanın kendini iyice hissettirmesiyle hakimiyeti ele alıyor. Şu sıralar yüksek sesli bir stil oluşturmanın en pratik yolu doğru puffer montu seçmekle başlıyor. “NetWork” montu triko etekler ve uzun saplı çantalarla eşleştirirken mükemmel bir stil parıltısına sahip gibi görüneceksiniz.

Tesettür Şişme Mont Kombinleri

  • Kombin Detayları: Mont: Norma Kamali, Etek: Nanushka, Çanta: The Volon

Maksimum Stil Kodları

Tüm yurdu etkisi altına alan yoğun kar yağışıyla geçen bir haftanın ardından optimist puffer montları dolaplardan çıkarıp kombinlerde bolca yer vermenin vakti geldi. Stil kodlarınızı maksimumda tutmanızı sağlayacak bu anahtar parçaya düğmeli etek ve çam yeşili yün triko üst eşlik ediyor.  Bağcıklı botlar ve stil imzası haline gelen dikdörtgen çantanında oyuna dahil olmasıyla renkli bir stil günlüğü oluşturun.

Tesettür Şişme Mont Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir