Pronovias’dan 2016’nın En Trend Gelinlikleri

Pronovias’dan 2016’nın En Trend Gelinlikleri

2016 Pronovias Gelinlik Modelleri

Günlerce belki de yıllarca planlanan o günde herkesi büyülemek için usta ellerden çıkmış görkemli gelinlik tasarımları tüm gelinlerin hayali. Pronovias 2016 Gelinlik Koleksiyonu‘nda klasik ve romantik gelinlere, muhteşem koleksiyon sunuyor. Yenilikçi tasarımları ve dokunma hissi uyandıran harika kumaşlarıyla karşımıza çıkıyor. Hoş ayrıntılarıyla Pronovias 2016 Gelinlik Koleksiyonu tüm gelinlere ilham verecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da zarif ve şık tasarımlara imza atan marka, gelinlerin aklını başından alacak. Dantel detaylarını hemen hemen her tasarımda görebileceğiniz koleksiyonda, balık modellerin yanı sıra prenses modelleri, gömlek yakalı uzun kollu gelinlikleri, tüylü tasarımları ve fiyonk gibi şirin ayrıntıları görebilirsiniz.

2016 Pronovias Gelinlik Modelleri

Modaya Yön Veren Tasarımlar

50. yılına özel olarak Barcelona’da defilesini gerçekleştiren ve tasarımlarıyla gelinlik modasına yön veren Pronovias 2016 Gelinlik Kreasyonu, büyüleyici tasarımları, muhteşem ipekleri ve dantelleriyle modacılardan tam not aldı.

2016 Pronovias Gelinlik Modelleri

Prenses Model Out!

En büyük ilgiyi gören balık modeller, zarif bir görünüm veriyor. Her sezonda gördüğümüz bu modellerin yanı sıra yine her sezonda karşımıza çıkan prenses modeller eskisi kadar yer almıyor. Yine de birkaç modellini prenses model olarak tasarlayan marka, mikado ipeğinden tasarladığı uzun kollu prenses modeliyle karşımıza çıkarken, fiyonk kemeriyle de şirin görünüm sergiliyor.

Pranovias 2016 Gelinlik Modelleri

Dekoratif Fiyonk ve Kemer

Pronovias’ın yeni sezon gelinlik modellerinde birçok tasarımda, kemer detayıyla beraber dekoratif fiyonklar karşımıza çıkıyor. Bununla beraber kemerli tasarımlarını işlemeli metal detaylarla işliyor.

Pranovias 2016 Gelinlik Modeli

Büyüleyici Kuğu Zarafeti

Birçoğumuzun gelinlik denildiğinde aklına gelen kabarık tasarımlar, artık rağbet görmüyor. Güçlü stilden uzak olan bu parçalar, ülkemizde hala sıkça kullanılıyor olsa da zarafetten uzak düşüyor. Bu özel günde kuğu zarafetiyle herkesi büyülemek isteyenlerdenseniz, Pronovias’ın 2016 gelinlik modelleri, muhafazakar kadınların hayalindeki tesettür gelinlik modellerine de ilham verecektir. Neredeyse elbise kesimini görebileceğiniz gelinlik modellerindeki muhteşem dantellere uzun duvak tasarımları eşlik ediyor. Üzerinde yapacağınız değişiklerle siz de hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz.

2016 Pronovias Gelinlik Modelleri

Yılın Tonları: Beyaz – Kemik – Krem

Beyazın en saf halini görebileceğiniz tasarımların yanı sıra, krem ve kemik tonları da koleksiyonda yer alıyor. Romantik detayları eksik etmeyen marka, işlemeli tasarımları geri planda tutarak dantelin en görkemli halini farklı işleyişlerle sunuyor.

2016 Pronovias Gelinlik Modelleri

Gömlek Yaka Gelinlikler

Birkaç sezondur karşılaştığımız uzun kollu gelinlik modelleri, Pronovias 2016 Gelinlik Koleksiyonu‘nda da karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda uzun gelinlik modellerini, neredeyse şık bir elbise gibi işleyen marka, farklı bir tasarıma imza atıyor. Sade bir nikâh yapmayı düşünenler için de zarif bir seçenek olabilecek bu modeller oldukça dikkat çekici.

Pranovias 2016 Gelinlik Modelleri

Gelinlik tasarımlarıyla modaya yön veren marka, koleksiyonunu şu ifadelerle tanıtıyor: “Klasik ve romantik gelinler, çağdaş, cesur kadınlar için elbiseler. Dünyanın her yerindeki gelinler için tasarlanmış bir koleksiyon. Pronovaias 2016 olağan üstü koleksiyonunda muhteşem şık yenilikçi tasarımlar, görkemli kumaşlar, saf sofistike hatlar ve hoş ayrıntılar bulunuyor.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir