Elinin Ayarını Bilen Çamaşır Makinesi

Elinin Ayarını Bilen Çamaşır Makinesi

Profilo E-Doz Çamaşır Makinesi

Yeni Profilo E-Doz

Elinin ayarını bilen kadınlara, kendileri gibi elinin ayarını bilen çamaşır makinesi…

Profilo, çamaşırın özelliğine göre ideal deterjan ve yumuşatıcı dozunu kendisi ayarlayan yeni çamaşır makinesi E-Doz’u tanıttı.

3 Aralık Perşembe günü Karaköy Colonie’de gerçekleştirilen toplantıya tanınmış güzellik gurusu ve blogger Sebi Bebi pratik makyaj yapma tekniklerini anlattığı sunumuyla renk kattı.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ”Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var” yaklaşımı ile tüketicilerine, onların hayatını kolaylaştıran ve güzelleştiren ürünler sunmaya devam ediyor. Profilo, elinin ayarını bilen tüm kadınlar için, şimdi de kendileri gibi elinin ayarını bilen E-Doz çamaşır makinesini üretti.

Bu yenilikçi ürün, 3 Aralık 2015 Perşembe günü, Karaköy Colonie’de çok sayıda davetlinin katılımıyla tanıtıldı. Toplantıda sosyal medyanın yakından tanıdığı güzellik gurusu ve blogger Sebi Bebi, kısıtlı zamanı olan kadınlara pratik makyaj yapma tekniklerini “Elimin Ayarında Makyaj Tüyoları” başlığı altında uygulamalı olarak anlattı.

Ürünün özelliklerini katılımcılara aktaran Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Burcu Seçkin “Profilo olarak tüketicilerimize sunduğumuz tüm ürünlerde en önemli önceliğimiz kullanıcılarımıza fayda sağlamak. Çok sevileceğine inandığımız yeni ürünümüz Profilo E-Doz çamaşır makinesini, anneleri düşünerek geliştirdik. E-Doz sayesinde annelerimize, günlük koşuşturmacaları arasında unutabilecekleri bir alan sunuyoruz. Artık istedikleri kadar çamaşırı, her seferinde ideal dozajda deterjan ekleme derdi olmadan rahatlıkla yıkayabilecekler. Tek yapmaları gereken, makineye bir şişe sıvı deterjan doldurmak. E-Doz, çamaşırın ihtiyacı olan deterjanı, onların yerine ayarlayıp kullanacak. Hem su hem de deterjan konusunda önemli bir tasarruf sağlayan E-Doz’u tüm Profilo tüketicilerinin beğeneceğini umut ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Profilo E-Doz Çamaşır Makinesi

Deterjanın dozu neden önemli?

Profilo’nun geliştirdiği Ekonomik Dozaj Sistemi, deterjan dozunu yanlış ayarlamaktan kaynaklanan tüm sorunları çözüyor. Profilo E-Doz’un özel çekmecesine sıvı deterjan ve yumuşatıcıyı koyduktan sonra, tekrar deterjan ilave etmeye gerek kalmadan 40 defaya kadar yıkama yapılabiliyor. Otomatik program sayesinde, yüklenen çamaşırın miktarı, kirlilik derecesi ve kumaş türü algılanıyor. Böylece Profilo E-Doz, en mükemmel yıkama koşullarını uyguluyor. Az deterjan kullanılmadığı için beyazlar griye dönüşmüyor, lekeler çıkıyor ve çamaşırlar tertemiz oluyor. Fazla deterjan kullanılmadığı için boşuna masraf yapılmıyor, alerji riski ortaya çıkmıyor, daha fazla köpük oluşmadığından da ekstra su kullanımının önüne geçiliyor.

Profilo E-Doz Çamaşır Makinesi

Hem deterjan hem su tasarrufu yapmanın en kolay yolu

E-Doz ile otomatik dozajlamada yıllık ortalama su tüketimi 7.832 lt, deterjan tüketimi 10 kilo olarak gerçekleşiyor. Manuel dozajlamada aşırı deterjan kullanımına bağlı olarak yıllık ortalama su tüketimi 14.894 lt, deterjan tüketimi ise 14,8 kilo. Yani E-Doz sayesinde yılda 7.062 litre su tasarrufu yapmak ve deterjan kullanımını %32 azaltmak mümkün.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir