Pratik ve Eforsuz Parçalarla Kombin Yapmanın Yolları

Pratik ve Eforsuz Parçalarla Kombin Yapmanın Yolları

Sportif Genç Tesettür Kombinler

Sokak stilinin başrol parçalarıyla çabasız ve iddialı silüetlerin müjdesini veriyoruz. İbresi hiç düşmeyen anahtar parçaların, en rahat ve en samimi halleri özgürlüğün sınırını genişletiyor.

Soğuk hava dalgasını hiçe sayacak sıcacık tasarımlarla, kilit parçalar buluşuyor, ortaya pratik ve eforsuz parçalar çıkıyor. Bu birlikteliklerin sırrı ise yazımızda ortaya çıkıyor.

Sportif Genç Tesettür Kombinler

Taba Kap: Nihan – Satın Al

Baştan Aşağıya “Taba” Kombinler

Soğuk havanın stilinizi etkilemesine izin vermeyin. Basit ve gündelik parçalarla kusursuz bir uyum yakalayın. Bunun içinse sezonun rengi tabayı, baştan aşağı kombinlerinize dahil edin. Güçlü stilin formülü olacak taba renk tasarımları bir araya getirmek için sonsuz bir çaba ve enerji gerekmiyor. Hemen hemen her koleksiyonda çokça göreceğiniz taba parçaları kış dolaplarınıza dahil edin. Taba süet etek ya da elbise taba botlar, taba kap ve taba pardösü… Baştan aşağı bu rengi taşımanızın hiçbir sakıncası yok. Ancak kombininze bir renk daha katmak isterseniz tabanın açıktan koyuya tonlarını ya da sezon trendi azur mavisi ve bordoyu kullanabilirsiniz.

Sportif Genç Tesettür Kombinler

Lacivert Takım: Beha  – Satın Al

Çabasız Şıklık Triko Takımlar

Üstün bir çabaya gerek olmadan temel parçalara sığının. Keskin soğuklarda yumuşacık ve sıcacık dokusuyla yardıma koşan triko takımları oldukça sevdik. Triko etekler ve triko tuniklerin bir aradaki güçlü kombinasyonu asla göz ardı edilemez. Görünümüzün aurasını değiştirmek içinse küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Triko tuniğinizin altından sarkacak gömlek uçları, boyun kısmından gözüken gömlek yakaları cool görüntü için şart. Aynı zamanda ışıltı iri taşlı bir kolye de ppratikşıklık için ipucumuz.

Sportif Genç Tesettür Kombinler

Gri Hırka: Vitrinsbutik – Satın Al

Giy-Çık Parçalar

Kış sezonunun belki de en çabasız formülünü maksi boy dış giyim ürünleri veriyor. Minimal ama sağlam karakterli bir parçayı edinin. Günün stiline göre bootie, bot ya da sneakerları tercih edin. Burada görünümüzü üst düzeye çıkarak detay ise renk uyumu. Gri bir kombini stilinize işlerseniz metalik parçaları da ışıltınız yapabilirsiniz.

Sportif Genç Tesettür Kombinler

Fırfır Detaylı Tunik – Satın Al

Fırdır Detaylı Elbise: Noi

Yükselen Trend; Fırfır

Sezon trend alarmını fırfırlar verdi. Siz de bu yüksek modayı kombinlerinize en eforsuz şekilde entegre edin. Her kadının dolabında muhakkak var olduğunu düşündüğümüz siyah eteklerinizle, fırfır detaylı bir kazağı kombinleyin. Fırfırın tek başına star olacağı bu görünüm hem pratik hem de eforsuz.

Sportif Genç Tesettür Kombinler

Kamuflaj Desenli Kap – Satın Al

Ekose mi, Kamuflaj mı?

Sezonun iki cool trendi ekose ve kamuflaj. Ekose gömlekler, elbiseler, tunikler. Günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Zahmet çekmeden trendi yakalayan ekoseleri kombinlemesi de bir o kadar kolayken, bu parçaları dolaplara almamak olmaz.

Ekoseyi takip eden bir diğer trend kamuflaj ise oldukça cool bir görünümde. Özellikle parkeler tam anlamıyla özüne kavuşan kamuflaj yeşilin huzurlu tonlarıyla yer alıyor. Pratik bir şıklık içinse rozetler, yazı baskıları ya da armalar imdada yetişiyor.

Sportif Genç Tesettür Kombinler

  • Taba Kap: Kevser Sarıoğlu
  • Haki Parka: Mood Basic

Konforlu, Sportif ve Cool

Estetik algısını yeniden oluşturan sportif parçalar, yarıştan asla kopmuyor. En cool tasarımları barındıran koleksiyonlarda, en havalı sweetlar en konforlu eşofmanlar çabasız ama stil sahibi görünümleri yansıtıyor. Bir etek üstüne renkli bir sweat, elbise üzerine salaş bir sweat günlük yaşama dahil oluyor. Bu pratik ikililer uğraş gerektirmeden sportif, konforlu, minimal ve cool duruşu sağlıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir