Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Pileli Etekler Nasıl Kombinlenir?

Pileli Etekler Nasıl Kombinlenir?

Pileli Etek Modelleri

Yükselişine devam eden pileli etekler bu sonbahar/kış sezonunda da bizimle. Pileli etek deyip geçmeyin oldukça çeşidi mevcut; akordiyon, kalın, desenli, maxi, midi… Peki size en uygun olanı hangisi ve nasıl kombinlemelisiniz?

Birazcık kilo probleminiz varsa eteğinizin boyu uzun ve kalın pileli olmalıdır. Böylece istemediğiniz kilolarınızı rahatça örtebilirsiniz. Bir de etek vücudunuzu ikiye böleceğinden eteğinizle aynı renkte bir üst tercih etmeniz sizin lehinize olacaktır.

Zayıf kadınların da kurtarıcı parçalarından biridir pileli etek. Vücudu olduğundan dolgun gösterdiği için istediğiniz parçalar ile kombinleyebilirsiniz.

Mango Pileli Etek Modelleri

Trikodan yapılmış akordiyon pileli etekleri bu kış oldukça fazla göreceğiz. Gerek dokusu gerekse duruşu ile kullanışlı ve şık bir görüntü sergileyen bu etekleri çorap ile kullanacaksanız içine astar takviyesi yapmanızı öneririm. Astar sayesinde etek çoraba takılmayacaktır.

Triko eteğinizi triko bir üst ile kombinlediğinizde sezonun en trend görümünü yakalamış olacaksınız. Nereden bulabilirim diyorsanız Yargıcı, Zara, HLD Triko, Mango, Şulemsi gibi markalara bakabilirsiniz.

Pileli Etek Modelleri

Deri formlu pileli etekler geçen sezon olduğu gibi bu sezon da vitrinleri süslüyor. Simsiyah opak çoraplar ile kombinlemelisiniz. İsterseniz davete giderken isterseniz sinemaya giderken geniş bir yelpazede kullanabileceğiniz bu etekleri bir deneyin.

Pileli eteğinizin yüksek bel olmasına dikkat edin. Böylece belinize vurgu yaparak diğer kusurlarınızı kapatabilirsiniz. Blazer ceketinizle ya da deri ceketinizle de kullanmanız bu sayede kolaylaşacaktır.

Pileli Etek Modelleri

Her türlü ayakkabı modeline açık olan ve dahi yakışan parçalardan biridir pileli etek. Hangi ayakkabıyı giyerseniz birden o havaya bürünürsünüz. Oxford ve makosen ayakkabılarla maskülen, sneaker’lar ile sportif, stiletto ya da babetler ile feminen görünebilirsiniz. Biker botların da bu eteğe çok yakıştığını belirtmek isterim.

Trikoların pileli eteğe çok yakıştığından bahsettim. Örgü uzun hırkalar, crop top kazaklar, ipek bluzlar da pileli eteğe çok yakışan parçalardan.

Kombin yapmak için hiç vaktiniz yoksa ya da gardırop başında saatler harcamadan şık olmak istiyorsanız kalıbını sevdiğiniz bir beyaz gömleğinizle pileli eteğinizi kavuşturun. Uzun kolyeler ve şıkır şıkır bileklikler takın. İşte hazırsınız!

Hazırlayan: Munise Boz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *