Paşabahçe Mağazaları Evinizi Sonbahara Hazırlıyor

Paşabahçe Mağazaları Evinizi Sonbahara Hazırlıyor

Paşabahçe Mağazaları Yaprak ve Feather Dekoratif Obje ve Tabaklar

Paşabahçe Mağazaları, evini sonbahara hazırlamak ve soğuyan havalara uygun samimi bir ortam yaratmak isteyenler için yeni sezon ürünlerini tüketicilerin beğenisine sundu.

Ev ve yaşama dair binlerce fikir sunan Paşabahçe, sonbaharın gelişiyle evinde ufak dokunuşlar yapmak isteyenlere birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Paşabahçe Mağazaları Cam Kaseler

Toprak tonlarının sıcaklığıyla sonbaharı karşılayan Paşabahçe Mağazalarında sepetlerden saksılara, kaselerden kupalara, demliklerden mumluklara kadar evleri güzelleştirecek yüzlerce ürün alternatifi bulunuyor.

Paşabahçe Mağazaları Tokyo Sepetler ve Mozaik Terra Cotta Saksılar

Küçük dekoratif dokunuşlar

Gücünü siyah ve beyazın asaletinden alan Tokyo sepetler ve Mozaik Terra Cotta saksılar ev dekorasyonunda ufak dokunuşlarla büyük değişiklikler yaratıyor.

Paşabahçe Mağazaları Elips Metal Mumluk ile Dome Tealight Mumluk

Sonbahar Akşamlarının Vazgeçilmezi Mumlar

Elips Metal Mumluk ve Dome Tealight Mumluk, evleri ve yaşam alanlarını mum ışıklarıyla aydınlatarak daha romantik ve sıcak bir ortama dönüştürüyor.

Paşabahçe Mağazaları Stone Seramik Kupalar ve Herbal-Theraphy Demlikler

Soğuyan Havaları Temsilen…

Toprak renkleriyle öne çıkan Stone Seramik kupalar serin havalarda kahve keyfini ikiye katlarken, Herbal-Theraphy Demlikler ortama daha sıcak ve huzurlu bir hava veriyor.

Paşabahçe Mağazaları Kaseler

İçinizi Isıtacak Sofralar

Sonbahar esintilerini evinde hissetmek ve mutfağına sonbahara özel dekorasyon fikirleri katmak isteyenler için Gül Porselen ailesi, Felix Seramik 4’lü Kase Seti ve Glory Seramik Servis Tabağı ideal seçenekler arasında.

Paşabahçe Mağazaları İçli Dışlı Üzüm Bardak ve İçli Dışlı Çilek Bardak

İçli Dışlı Üzüm Bardak ve İçli Dışlı Çilek Bardak tasarımlarıyla sofralara farklılık katarken camın sağlıklı yapısına bir kez daha vurgu yapıyor. Bombay ve Delhi Metal Tabureler ise evlere ve yaşam alanlarına yaratıcı bir fikir sunuyor.

Paşabahçe Mağazaları Vazo ve Servis Takımı

Serinleyen şu günlerde evinize yeni bir soluk ve yaşam alanınıza sonbaharın dinginliğini getirmek istiyorsanız Paşabahçe Mağazaları’na uğrayabilir ya da online mağaza www.pasabahcemagazalari.com adresinden ürünleri inceleyebilir ve alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir