Park Bravo 2014 Ceket Modelleri

Park Bravo 2014 Ceket Modelleri

Park Bravo Ceket Modelleri 2014

Değişen mevsimler her zaman gardıroplarımızda değişikliği de beraberinde getiriyor. Özellikle sonbahar mevsimi ceketlerin daha çok öne çıktığı bir zaman dilimi. Biz de bu sebeple, sizler için bugün Park Bravo’nun 2014, yeni sezon ceket modellerini hazırladık. Özellikle çalışan hanımların kurtarıcı parçası olan ceketler, Park Bravo çizgisi ile ayrı bir şıklığa kavuşuyor.

Sonbahar her zaman romantizm ve hüzünle anılan bir mevsim. Bu mevsimle uyumlu markaların yeni sezon koleksiyonları, alışveriş tutkunu hanımlar için mağazalarda yerini çoktan aldı bile. Stil sahibi bir görünüm için sezon trendlerini, göz önünde bulundurmalısınız. Park Bravo yeni sezonun en şık kumaş ve modelleriyle sezon trendlerini ceket modellerinde fazlasıyla yansıtmakta.

Ofis şıklığınızda şık kumaş eteklerinizin üzerine, tercihiniz ceketten yana ise Park Bravo koleksiyonunda tesettürlü hanımlara özel, öne çıkan birçok parça var. Bunlar arasında ekose desenli cepli kısa modeller, siyahtan vazgeçemeyenler için klasik ceketler, kısa modelde üniformatik tasarımlar, iki renkli kombinasyonlarla zarif modeller ve deri ile detaylandırılan özel ceketleri sayabiliriz.

Bu sezon kombinlerimizi, sezon trendi olan büyük takılarla zenginleştiriyoruz. Çalışan hanımlar için aksesuar seçimi de çok önemlidir. Özellikle ceket içine giyeceğiniz gömleklerinizi şık kolyelerle zenginleştirebilirsiniz. Park Bravo bu sezon tüm hanımlar için renk ve model zenginliği ile birçok ceket modelini sunmakta.

Gelin tüm bu modellere birlikte göz atalım…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir