Parizyen Stilden İlhamla 6 Kış Kombini

Parizyen Stilden İlhamla 6 Kış Kombini

Betül Gedik: Hilal Oğuzkan Puantiyeli Elbise - Vennove Koleksiyon Kazayağı Desen Takım

Göz kamaştıran bir şıklık, nasıl bu kadar çabasız olabilir? Klas bir görünümü ön planda tutan dış giyim parçalarından mükemmel kalıpta bir elbiseye, sofistike desenlerden dekoratif aksesuarlara… Gelin zamana asla yenilmeyen parizyen stilden ilhamla gardıroplara taşınacak 6 tesettür kış kombini ile tanışın.

2020 Kaban Modelleri

Koton Bej Kaban
Refka Antrasit Kaban

Geniş Omuzlu Kabanlarla Gizemli Mod

Kusursuz kalıplara sahip kaşe kabanlar, parizyen stilin vazgeçilmez kış parçalarından biri. Ne oversize kadar salaş olmalı ne de sıkı sıkıya vücuda oturmalı. O tam anlamıyla geniş omuzları ve geniş kalıplarıyla akıp gitmeli. Özellikle siyahın asaletine sığınan bu parçalarla baştan aşağı monokrom bir renk oyunu oynanmalı. Gizemli halleriyle parizyen kadınına selam yollayan kombininiz sezonun köşeli kalın topuklu bootie’leri ile tamamlanmalı.

Bej Trençkot Modelleri

Modamelis Trençkot
He-Qa Trençkot

Bej Renkli Trençkotlar Zamana Yenilmiyor

Gösterişten uzak olduğu kadar havalı bir görünüme sahip trençkotlar, özellikle bej renkleriyle ön planda. Maksi boylarıyla kendinden başkasına ihtiyaç duymayan tasarımlar, parizyen stillerde fularlar ile hareketleniyor. Önceden sadece yakaya dolanan fularlar, artık ya trençkotun kemeri oluyor ya da omuzlardan aşağı dökülüp kemere sıkıştırılıyor. Dekoratif aksesuarların bu sayede ön plana çıktığı trençkot kombinini sezonun western botları tamamlıyor.

Betül Gedik: Stodio Nish Triko Elbise

Triko Elbiselerle Feminen Topuklular

Zıtlıklar dünyasında her an her şey olabilir. Sportif diye bildiğiniz triko elbiseler, bir bakmışsınız feminen havadaki siyah çorap model topuklu ayakkabılar ile eşleşmiş. Parizyen kadının şaşırtmacalı bu görünümünde göz kamaştıran şıklığın çabasız halleri bu sayede kendini gösterir. İkonik gözlükler, ışıltılı bileklikler, minik olduğu kadar ikonik deri çantalar ve geniş omuzlu kabanlar bu kombinin diğer oyuncuları.

Liolle Siyah Polka Grafik Desenli Elbise

Retro Görünümler Parizyen Stilinde

Parizyen kadının stilinde yatan romantik tavırlar, yeni sezonda vintage görünümlü elbiselerle öne çıkıyor. Kimi tüvit kumaşlarıyla Chanel’in tasarımlarını yansıtan parçalar kimi puantiyerlerle oldukça geçmişe götüren elbiseler… Hayalperest görünümleriyle büyüleyen bu stilde, feminen gömlekler, kalın kemerler, büyük yaka fiyonkları zarifliği yansıtıyor.

Elif Doğan: Qras Studio Ekose Etek

Elif Doğan: Qras Studio Etek

Ekoselerin Zaman Yenilmeyen Görünümü

Klasik görünümler parizyen stillerde zamana asla yenilmiyor. Bunlardan biri de geçmişten beri gündemimizde olan ekose etekler. Tesettürlü kadının stiline de iyi yakışan bir parça olan ekose etekler, özellikle sıcak kahve tonları, yüksek bel vurgusu ve midi boylarıyla parizyen stilini yansıtıyor. Kabarık omuzlu gömlekler, bej renkli şallar ve taba rengi süet çizme ve çantalarla eşleşen bu etekler, mevsimin en iyi görünümlerinden biri olmayı başarıyor.

Sena Sever Özsarıçam Elbise

Elbise & Çizme İkilisinde Nude Eşleşme

Sonbahar – kış görünümleri ile parizyen bir stil yakalamak isteyenlerin işi aslında çok basit: Belden oturan A kesim krem bir elbise ile taba renkli, deri, topuklu çizmeleri eşleştirmek… Çanta ve şalın da elbise ile aynı renk olması şartıyla, aksesuarda altın ışıltılar tercih edilebilir. Olabildiğince sade olmasına rağmen olabildiğince şık bir görünüm sunan bu kombinde, renklerin, kalıbın ve az parçayla şıklığı yakalamanın sırrı yatıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir