Pandemi Sonrası Ne Giyeceğim Sorunsalına İyi Gelecek 3 Kombin

Pandemi Sonrası Ne Giyeceğim Sorunsalına İyi Gelecek 3 Kombin

2020 Tesettür Giyim Modelleri

Evlerimizde izolasyona çekildiğimiz uzun bir dönem sonrası gardroplarımız bahara adapte olamadan yaza geçiş yaptı. Normalleşme sürecinin başlamasıyla nerede ne giyeceğimizi şaşırır olduk. Henüz gardroplarımız bu geçişe hazır değilken kombin yapmak çıkılmaz bir sorunsal haline geldi.

Şimdi stil önerimizden ilham alarak stil dozunuzu yükseltebilir, trend parçaları satın alarak gardrobunuzu yaza adapte edebilirsiniz.

Siyah Tesettür Elbise Kombini

Yaz Siyahı ile Yaza Merhaba

2020 yazında hiç de alışık olmadığımız renklere merhaba diyeceğiz. Sonbahar kışın vazgeçilmezi siyah, bu yaz radarımıza giriyor. ÜStelik tepeden tırnağa siyah giyinmek bu yaz çok moda! Bu trendi kombinlerde uyarlamanın en akıllıca yolu ise katkat elbiseler ve havadar terliklerden geçiyor.

Tesettür Ceket Kombini

Yeşil ve Beyazın Dinginliği

Baharın, tazeliğin ve güzel enerjinin rengi olarak kabul edilen yeşil en taze tonu ile bu yaz kombinlere dinginlik katıyor. En yakın arkadaşı ise beyazlar oluyor. Mango yeşil ceketi beyaz eteklerle kombinleyebilir ve bu kombini özellikle ofis stilinizde rahatça kullanabilirsiniz.

Tesettür Ofis Stili

Desenli Ceketlerle Konforlu Resmiyet

Yazlık ceketlerin desenli versiyonlarını kombinlerinizde kullanmaya ne dersiniz? Üstelik bu ceketler sıkıcı olmaktan çok uzak.. Stil sahibi, cool ve konforlu…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir