Pandemi Döneminde Motivasyon Kaynağımız Sosyopix Anı Çerçeveleri

Pandemi Döneminde Motivasyon Kaynağımız Sosyopix Anı Çerçeveleri

Sosyopix Anılarına Dokun

Dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle zamanımızın büyük çoğunluğu evlerimizde geçiyor. Bu yüzden zaman zaman düşen motivasyonumuzu arttırmanın yolu da ev dekorasyonunda yapacağımız değişimlerden geçiyor.

Şu sıralar hepimiz geçmişe özlem duyuyor ve çok değil 1 yıl öncesine dönmek istiyoruz. Bu hayalimizi daha görünür kılmak için Sosyopix Anı Çerçevelerini ev dekorasyonunuza dahil etmek en popüler fikir.

Sosyopix Anı Çerçeveleri

Anı Çerçeveleriyle En Güzel Anıların Hep Taze Kalsın

Sosyopix Anı Çerçeveleri ile en güzel anılarınızı sergilemeniz ve evinizin havasını değiştirmeniz mümkün. Sergilemek istediğiniz resimler Sosyopix.com üzerinden kusursuz baskı ile Pola Kart olarak basılıyor ve Anı Çerçevesi 1 ahşap çerçeve, hasır ip ve mandallarla birlikte anında kapınıza teslim ediliyor. Yaşadığınız en güzel anıları tekrar yaşıyormuşçasına hep göz önünde tutarak 2021 yılı motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz.

Sosyopix Kanvas Tablo

Kanvas Tablolarlarla Özlediğin Herkes Yanıbaşında

Sosyopix dünyasının kişiselleştirilmiş dekorasyon fikirleriyle özlem duyduğun herkes yanıbaşında! Sosyal ilişkilerimize mesafe koyalı uzun zaman oldu, bu süreçte özlemini duyduğunuz aile ve arkadaşlarınızla dolu kareleri evlerimizin duvarında sergileyerek onları her an yakınınızda hissedebilirsiniz.

Aile ve dostlarınızla yakaladığınız en güzel kareleri farklı ölçülerdeki kanvas tablolarla ev dekorasyonunuzda kullanarak kişiselleştirilmiş bir alan oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Sosyopix.com üzerinden seçeceğiniz kanvas tablo çeşitlerinden biri seçmek, fotoğraflarınızı yüklemek ve hemen sipariş vermek. Sadece birkaç dakikada hazırladığınız dekoratif kanvas tablo çalışmaları müze kalitesinde hazırlanarak, duvara asılmaya hazır şekilde kapınıza teslim ediliyor.

Sosyopix Hediye Kutusu

Sevdiklerine Yalnız Olmadıklarını Hissettir

Pandemi sürecinde aylardır görüşmediğimiz sevdiklerimizi şaşırtmanın ve mutlu etmek için şimdi Sosyopix ‘in hediye kutularıyla tanışın. Birbirinden farklı hediye kutusularıyla sevdiklerinize yalnız olmadıklarını ve ne kadar özel olduklarını hissettirebilirsiniz.

Hediye seçerken dikkat edilmesi gereken iki önemli nokta var; biri tabii ki mutlu etmesi ve diğeri ise özenle hazırlanmış olması. Sosyopix ‘in hediye kutularında ise bu özelliklerin hepsi var. Lezzetli makaronlardan mis kokulu ve tadı damaklarda kalacak kahve-çay çeşitlerine, dekoratif mumlardan en özel bir seramik kupalara, leziz sıcak çikolatalardan birlikte çekildiğiniz ve size özel fotoğraf karelerine kadar  birçok hediye kutusu içeriği www.sosyopix.com‘da sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir