Özlem Süer 2021 Sonbahar-Kış Sezonunda #Sokaktayız Diyor

Özlem Süer 2021 Sonbahar-Kış Sezonunda #Sokaktayız Diyor

Özlem Süer 2021 Sonbahar-Kış Sezonu Trençkot

Tasarımda 30.sanat yılını kutlayan ve bu yıl 15.si düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week 2020’de Mercedes-Benz Presents Özlem Süer olarak yer alan Özlem Süer’in, 2021 Sonbahar-Kış Trenchcoat Luxury Kapsül Koleksiyon çekimleri de gerçekleşti.

Koleksiyonda, ilk çıkışını yapan Z kuşağı temsilcisi 17 yaşındaki Naz Sancaklı ile çalışan Özlem Süer, yeni sezonun hikaye temasını da “#Sokaktayız” olarak belirledi.

Özlem Süer 2021 Sonbahar-Kış Sezonu Pardösü ve Kap

#ModayaCesaretEt ve #ModaİyiGelecek mottosuyla hareket edilen çekimler dinamik ve eğlenceli geçerken, Özlem Süer sokağın hızla akan ve yaşayan enerjisini koleksiyona Z kuşağı bakış açısıyla yansıttı.

Özlem Süer 2021 Sonbahar Kış Sezonu Balon Kol Ceket(Betül Gedik)

Işıltılı kumaşların, yarı değerli taşların, işlemelerin ve göz alıcı renklerin buluşmasından oluşan koleksiyonda Özlem Süer, soğuyan havalarla beraber 150 yıllık İngiliz geleneğini premium tasarımlarla yorumladı.

Özlem Süer 2021 Sonbahar-Kış Sezonu Etek ve Ceket

Koleksiyonda, şehirli kadının elegan duruşunu tamamlayan sofistike trençkot modelleri Özlem Süer kadınını çerçeve içine alıyor. Moda otoritelerince avant-garde, neo-romantik, deneysel, kavramsal ve disiplinler arası olarak tanımlanan Özlem Süer’in 2021 Sonbahar-Kış Trenchcoat Luxury Kapsül Koleksiyon çekimleri St. Regis Otel’de gerçekleştirildi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir