Özel Tasarım Ürünler Yeni Alışveriş Sayfamızda!

Özel Tasarım Ürünler Yeni Alışveriş Sayfamızda!

Pınar Şems Özel Tasarım Tesettür Giyim

Türkiye’nin ünlü tesettür giyim tasarımcılarının en seçkin ürünleri artık alisveris.yesiltopuklar.com ‘da satışta!

Yeşiltopuklar moda editörlerince seçilen ürünler şimdi kombinlerinize ilham vermek için bir “tık” kadar yakınınızda…

Alışverişi kolay hale getirmek için dijital gardırobunuzla tanışın” sloganıyla yola çıkan yeni alışveriş sitemiz, sektörün lider konumundaki firmaları ve tasarımcıları kendi çatısı altında topluyor. Amacımız, özel alışveriş sitelerinden seçtiğimiz en güzel parçaları ziyaretçilerimizin hiç vakit kaybetmeden satın almasını sağlamak!

Mevra Özel Tasarım Tesettür Giyim

Her gün bir yeniliğe gebe olan alışveriş sitemizdeki yepyeni bir heyecanı sizlerle paylaşıyoruz. Artık tesettür giyimin en popüler tasarımcılarının yine özel tasarım tesettür giyim ürünlerini yeni alışveriş sayfamızdan inceleyebilir, beğendiğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Pınar Şems, Minel Aşk, Gamze Polat ve Mevra gibi tesettür giyimin en özel tasarımcı ve markalarına ait yeni ve gözde ürünleri ÂLÂ Tesettür‘den özenle seçerek sizlere sunuyoruz.

Minel Aşk Tesettür Giyim Modelleri

Gündüzden Geceye Özel Tasarımlar

Gündüzden geceye ve en özel davetlere kadar geniş bir ürün yelpazesi artık sizleri bekliyor. Söz, nişan, kına gecesi ve düğün gibi özel davetler için kıyafet arayışına son verdik. Moda editörlerimiz yüzlerce seçenek arasından en şık ve gözde abiye tasarım ürünlerini seçiyor ve alışveriş için size sunuyor.

Gamze Polat Özel Tasarım Tesettür Giyim

Modern ve dinamik giyinmek isteyen hanımların gözdesi Mevra, genç ruhuyla her yaşın güzelliğini öne çıkartan tasarımlara sahip Gamze Polat, gündüz şıklığı için en seçkin modelleri sunan Pınar Şems, birbirinden şık ve zarif abiye modelleriyle oldukça iddialı olan Minel Aşk gibi popüler tasarımcıların zarif koleksiyonlarıyla kendinizi şımartın!

Özel seçimlerimize hemen göz atmak için alisveris.yesiltopuklar.com ‘a tıklayın!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir