Özel Günlerimiz İçin Özel Kombinler Oluşturabilmeliyiz

Özel Günlerimiz İçin Özel Kombinler Oluşturabilmeliyiz

Özel Zümrüt Yeşili Abiye Kombin

Ramazan ayının bitmesi ile tekrar özel günler ve düğün sezonu da açılacak. Bundan sonra sünnet düğünleri ya da nişanlar yaz mevsimi ile birlikte çoğalacaktır. Bu günlerde ne giysem diye düşünür dururuz. Çoğu zaman hangi renk kıyafet tercih etsem diye düşünürüz. Davette giydiğimiz kıyafetin rengi ile kimseyle de pişti olmak istemeyiz. İşte sizler için hazırladığımız özel ve herkesin aklına gelmeyecek bir renk zümrüt yeşili. Böyle bir renk ağır bir duruş sergilediği gibi ışıltılı duruşu ile göz kamaştıracaktır.

Kendinden pullu kısa kollu “V” yaka bu elbiseyi şık bir ekru ceket ile tamamlayarak tesettürlü hanımlar tercih edebilir. Yine ekru bir şal ve ayakkabı ile kombinimizi tamamlayabiliriz. Zümrüt yeşili rengin en çok yakıştığı renklerden biri ekrudur diyebiliriz. Sezonun özel çantalarından olan clotcah bir modelle de şıklığımız tamamlanacaktır.

Özel günlerin vazgeçilmezleri takılardır. Işıltılı olmak takılarla da sağlanabilir. Şık bir kolye ve bileklik tercih edeceğimiz öncelikli aksesuarlar arasında gelmektedir. Eğer beyaz tenli ve renkli gözlü iseniz böyle bir rengi ısrarla tavsiye ederiz. Abiye tercihlerinizde model önemli olduğu kadar renkte önemlidir.

Son zamanlarda giyim kuşam; kıyafet bütün aksesuarlarla birlikte bir mühendislik kadar önem kazandı. Neyi neyle kombin edersem; neyi nasıl aksesuarlarla dizayn edersem, çelişkisiz, bir bütün konsepti düşünce ve duygu planında hakkını verebiliriz düşüncesi ön plana çıkmaktadır. Kombin yapmak bu yüzden de giyim kuşam kültürünü ayrıntılarıyla bilmek ve bu kültürü gerçek hayata uygulanabilirlilik gerçeğini de oluşturmaktır. Düğünlerimiz, nişanlarımız, davetlerimiz özel günlerimizdir. Bu yüzden bu özel günlerimiz için elimizden geldiğince oluşturacağımız kombinler güzel olmalıdır.

O halde kendi başımıza oluşturabileceğimiz kombinler; fikre, duyguya ve davranışa uygun olmalıdır. Siz de özel günleriniz için güzel kombinler oluşturabilmelisiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir