Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Özel Günler için Abiye Modelleri

Özel Günler için Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2013

Yaz demek; düğün, davet mevsimi demek…

Eğer siz de henüz hazırlık içine girmediyseniz bu yazımızı mutlaka okumalısınız, son dakikacılar için tesettür abiye önerileri derledik. En güzel, en şık ve en sade davetli olmak istiyorsanız  YesilTopuklar.com’un önerilerine mutlaka gözatın.

Pek çok kişi davetler için çoktan hazırlıklar yapmaya başladı bile. Sizin için düğün ve davetlerde kullanabileceğiniz zarif tesettür abiye modellerini seçtik.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2013

Tek renk şıklığı

Onlarca rengi biraraya toplamaya ne gerek var, tek renk abiye modelini tek geçerim diyenlerin tercihi… Enerji bombardımanı diye işte tam da buna diyoruz. Unutmayın, dikkat etmeniz gereken nokta çok fazla aksesuar kullanmamak. Bizim önerimiz Elie Saab tasarımı abiye elbiselerden yana. Tüm dünya kadınlarının göz bebeği Elie Saab zarif ve şık tasarımları ile yine bizi kalbimizden vurdu! Siz de kendiniz için bir renk seçerek abiye elbisenizi kendinize uyarlayabilirsiniz, bizden söylemesi. Son olarak belirtmek isteriz ki birkaç modelin kol boyunu uzatmanın çok daha uygun olacağını düşünüyoruz.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2013

Geometrik desenlerin en şık hali

Kim demiş geometrik desenler abiye elbisede kullanılamaz diye! Biz Stella McCartney tasarımı elbiseleri çok sevdik. Geometrik desenler oldukça genç ve dinamik bir görüntü sergilemiş. Farklı renk kombinasyonlarıyla da bizden tam not aldı. Eğer genç ve dinamik bir görüntü arayanlardansanız geometrik desenlere sahip bir elbise sizin için uygun olacaktır.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *